KrásaRecenze

Nejlepší žehlička na lokny 2024 – vybíráme 3 nejlepší

Nejlepší žehlička na lokny 2024 – vybíráme 3 nejlepší

V dnešní době je snadné vylepšit svůj zevnějšek pomocí moderních vlasových stylizérů. Jedním z nich je i žehlička na lokny, která umožňuje snadno a rychle vytvořit krásné vlnky a kadeře. Nicméně v záplavě možností může být obtížné najít tu pravou žehličku na lokny, která splní všechna vaše očekávání a zajistí vám nejlepší výsledky. 

A právě s tím vám pomůžeme – podíváme se na nejlepší žehličky na lokny dostupné na trhu a porovnáme je na základě zkušeností jejich majitelek, abyste si mohla snadno vybrat tu pravou pro vás.

TOP 3 žehličky na lokny na českém trhu

Název:Remington S6505 Pro Sleek and Curl
Rowenta SF7660F0 Premium Care Liss&Curl
Philips Series 5000 BHS530/00
Cena: 888 – 1 604 Kč     1 999 Kč1 949 – 2 480 Kč
Rozsah teplot: 150 °C – 230 °C     130 °C – 200 °C120 °C – 230 °C
Destičky: keramickékeramické s keratinem a arganovým olejemkeramické s arganovým olejem

Remington S6505 – stylová žehlička pro šetrnou tvorbu loken

Remington S6505

Proč tuto žehličku na kudrnaté vlasy její majitelky doporučují? Keramická povrchová úprava destiček o šířce 25 mm totiž umožňuje rychlé a snadné vytváření perfektních vlasových vln, bez toho, aniž by při tom byly vlasy poškozovány. Kromě toho tato žehlička nabízí široký rozsah teplot (od 150°C do 230°C), takže si můžete snadno vybrat tu nejvhodnější teplotu pro vaše vlasy. 

Majitelky této žehličky tedy kvitují, že díky regulaci teploty lze vlasy upravovat zcela dle potřeb, což jim umožní vytvořit dokonalé lokny. Vynachválit si nemohou ani dobu nahřátí, jež je pouhých 15 sekund, díky níž lze začít s úpravou vlasů bez zbytečného čekání. Ideální pro všechny ty, jež ráno častokráte spěchají do práce.

Vybavena je navíc elegantním podsvíceným displejem, který umožňuje zobrazit aktuální teplotu a upravit ji dle přání. Světelná signalizace zapnutí a automatické vypnutí zas zajišťují, že je tento produkt dokonale bezpečný a spolehlivý.

V neposlední řadě, krom všech těchto skvělých funkcí, je tato žehlička na vlnité vlasy od Remingtonu i stylová, vyniká zejména její moderní fialová barva, což z ní udělá skvělý doplněk vaší kosmetické sady. 

Rowenta Liss&Curl SF7660F0 – univerzální pomocník pro dokonalý účes 

Rowenta Liss&Curl SF7660F0

Pokud hledáte žehličku na vlasy, která dokáže zvládnout jak narovnání, tak natočení vlasů, pak přesně pro vás je určený tento model – alespoň takto přednosti této žehličky na lokny hodnotí její uživatelky. Tato moderní žehlička využívá patentované technologie a speciálního povrchu Cashmere Keratin s arganovým olejem, jež společně poskytují dokonalé narovnání a profesionální natočení vlasů.

Díky generátoru iontů, který je v žehličce integrován, vám navíc dodá oslnivý lesk, který ve společnosti jistě zaujme. Chytré destičky navíc vlasy chrání před polámáním, což je další velmi užitečná vlastnost, která dokáže prodloužit životnost vašich vlasů a jež těší vlastníky této žehličky na lokny.

Tato žehlička od Rowenty také nabízí nastavení teplot od 130 do 200 °C, což umožňuje bezpečné použití bez obav o poškození vlasů. Pokud tedy ráda experimentujete v různých vlasových stylech, tak tato žehlička vám může být skvělým partnerem na cestě k dokonalému účesu.

Philips BHS530/00 – pro perfektní lokny doma i na cestách

Philips BHS530/00

Díky technologii ThermoShield, jíž je tato žehlička od Philipsu vybavena, si můžete být jistá tím, že vaše vlasy budou v bezpečí i během nejextrémnějších stylingových výzev. Důkazem budiž tisíce spokojených zákaznic, jež tuto žehličku využívají k tvorbě loken i dalších vlasových kreací. 

Žehlička na vlasy Philips Series 5000 dále nabízí dvojnásobnou ionizační péči, díky které vaše vlasy zůstanou na dotek jemné a na pohled oslnivě lesklé. S keramickými destičkami napuštěnými arganovým olejem se navíc nemusíte obávat přílišného tahání vlasů, protože povrch destiček je extra hladký a dokonale se přizpůsobuje tvaru vlasů.

Konec žehličky je vyroben z tepelně izolačního materiálu, což zajišťuje bezpečnou a snadnou manipulaci, a to i při používání za vysoké teploty. Díky automatickému vypnutí se navíc nemusíte obávat požáru při neopatrném odložení. Balení obsahuje též tepluvzdorné pouzdro, jež umožní vzít si žehličku kamkoliv s sebou a zároveň mít jistotu, že bude bezpečně uložena i během cestování.