Recenze

Rtěnka dm: 3 nejoblíbenější produkty roku 2024

Rtěnka dm: 3 nejoblíbenější produkty roku 2024

Najít kvalitní hezkou a dobře držící rtěnku může být pěkná výzva. Často taková mise vyžaduje roky zkoušení desítek či stovek různých produktů. To se může pěkně prodražit, zejména pokud nakupujete u exkluzivních značek. Nenechte se ale zmást. I drogerie nabízí řadu skvělých produktů. Jaká rtěnka dm drogerie je TA nejoblíbenější? Máme pro vás odpověď!

Rtěnka Infaillible Matte Resistance

Vůbec nejoblíbenější rtěnka dm je Infaillible Matte Resistance od značky L´Oréal Paris. Od zákazníků získala hodnocení 4,7 z 5 a dokonce 1315 osob ji miluje natolik, že jí udělilo plný počet bodů. Je matná, dlouhotrvající a zejména v odstínu 420 Le Rouge Paris zářivě rudá. Vydrží v perfektním stavu až 16 hodin a zanechává rty hydratované. Za 5 ml balení zaplatíte 359 korun (tj. 72 korun za 1 gram).

Rtěnka Color Riche Intense

Rtěnku Color Riche Intense od značky L´Oréal Paris zákazníci drogerie dm milují. Získala 400 plných hodnocení a celkově si vysloužila velmi pěknou známku 4,9 z 5. Nejoblíbenější odstín je 601 Worth It. Jedná se o matnou rtěnku a poměrně přirozeném tónu. Za 1,8 gramů zaplatíte 359 korun (tj. 200,- za 1 g). I přes svou vyšší cenu ale zjevně stojí za vyzkoušení. Obsahuje navíc vzácný arganový olej a kyselinu hyaluronovou, a díky tomu zanechá vaše rty hebké a opečované.

Rtěnka Color Riche Free the Nudes

Z našeho výčtu nejoblíbenějších rtěnek je jasně patrné, že značka L´Oréal Paris naprosto válcuje svou konkurenci. Jejich produkty jsou na trhu dlouho, díky čemuž si získaly mnoho obdivovatelů.  Podle téměř dvou stovek zákazníků je skvělých tipem (hodnocení 4,8 z 5) i rtěnka Color Riche Free the Nudes v odstínu 601 Worth It. Tato rtěnka sice vychází na 349 korun, váží ale 4 gramy, díky čemuž 1 gram stojí necelých 90 korun.