Krása a módaMódaRecenze

Nejhorší rifle pro starší dámy: těmto 4 se vyhněte

Nejhorší rifle pro starší dámy: těmto 4 se vyhněte

Rifle patří do šatníku téměř každé ženy a pravděpodobně každá žena je také vlastní. Jak ale vybírat rifle ve vyšším věku, aby jejich nošení bylo stále elegantní a hezké pro okolí? Vybrali jsme pro vás několik nejhorších typů riflí, kterým byste se měly vyhnout, pokud se chcete vždy cítit sebevědomě a hezky.

Bokovky

I když se móda bokových riflí opět vrací, ne každé ženě tento typ střihu sluší. Zejména u starších žen může působit nelichotivě, protože zvýrazní partie, které nám ve vyšším věku obvykle činí problém zakrýt. Pokud vás tedy trápí větší bříško nebo objemnější boky, je vhodné se bokovkám vyhnout a raději vyzkoušet starou dobrou klasiku – rifle s vysokým pasem, které skryjí vše, co je potřeba.

Rifle ze silné džínoviny

Řekněme si rovnou, že ve starším věku se snažíme především cítit se pohodlně. Proto nejsou vhodnou volbou pro starší dámy rifle ze silné džínoviny, které jsou při pohybu velmi nepohodlné a navíc nijak netvarují vaše křivky. Volte proto raději rifle s příměsí elastanu, které pro vás budou při chůzi flexibilnější a zároveň hezky zvýrazní vaše tělo.

Rifle se zdobením

Třpytky a kamínky na riflích patří spíše do šatníku mladší generace žen. Pokud chcete i ve vyšším věku působit v riflích elegantně, měly byste se riflím se zdobením, kamínky nebo řetízky zcela vyhnout. Jestliže přesto toužíte po výrazných riflích, můžete i basic kousek doplnit opaskem, který zaujme na první pohled a zároveň bude působit stále dobře. Vyzkoušejte opasek s velkou stříbrnou nebo zlatou sponou či kovovými doplňky.

Roztrhané rifle

Také v zimě můžete na ulicích potkávat ženy s roztrhanými riflemi, bod kterými musí být opravdu zima. Roztrhané rifle však nesluší starším dámám a mohou působit velmi nevhodně. Nejen, že zbytečně zvýrazní stárnoucí kůži na nohách, ale také kvůli nim můžete nachladnout.