Krása a módaVlasy

Účesy 60+ pro moderní ženy: styly, se kterými nebudete mít práci v roce 2024

Účesy 60+ pro moderní ženy: styly, se kterými nebudete mít práci v roce 2024

S přibývajícím věkem se náš vkus mění. Oblékáme se jinak, líčíme se jinak a mění se samozřejmě i naše účesy. Starší dámy dávají přednost jednoduchým střihům a účesům, které si nevyžadují tolik práce. Máme tipy na účesy 60+, které jsou slušivé, majitelkám lichotí a nejsou náročné na údržbu.

Tipy na účesy 60+

Pro ženy okolo šedesátky je stále důležité, aby se cítily dobře a aby dobře vypadaly. Bez ohledu na věk se chtějí líbit. Účes do celkového vzhledu hodně promlouvá, proto se není čemu divit, že hledají vhodné účesy 60+, které jim dokážou zalichotit.

Nechcete mít s vlasy starosti? Stáhněte je!

Pokud patříte k ženám, které mají rády jednoduché účesy, radíme vám je stáhnout. A je jedno, jestli do culíku, jednoduchého copánku nebo třeba do praktického drdolu. Pokud nosíte delší vlasy a nechcete se jich vzdát, je jejich sepnutí velmi praktické řešení, aby vám během dne či jakékoli činnosti nepřekážely.

Foto: Unsplash

Kratší střih s patkou není náročný na údržbu

Pakliže vám nevadí nechat si vlasy sestříhat (ženy s přibývajícím věkem dávají přednost kratším střihům, které jsou praktičtější na údržbu), pak vsaďte na kratší střih s patkou na stranu. Účesy 60+ pro moderní ženy nemusí být náročné na údržbu, abyste v nich vypadaly dobře. Kratší sestřih s ofinou na stranu bude vypadat moc pěkně.

Foto: Unsplash

Ofina sluší ženám všeho věku

Mezi účesy 60+ můžeme směle zařadit i střihy, kterým dominuje ofina. Taková ofina sestříhaná na úroveň obočí dokáže zalichotit ženám každého věku. I v tomto případě jde o účes, který můžete udržovat velmi snadno. Ofina navíc může zamaskovat vrásky, které jsou v tomto věku typické, a mnoho žen s nimi bojuje. Je také šikovným řešením pro majitelky vysokého čela, které ofina hravě schová.

Foto: Unsplash

Ať už si pro sebe vyberete jakýkoli účes, důležité je, abyste se v něm cítily dobře. Váš vnitřní pocit a spokojenost sama se sebou je totiž vždy na prvním místě.