Krása a módaVlasy

Krátké střihy letos frčí: tyto omladí i ženy nad 50

Krátké střihy letos frčí: tyto omladí i ženy nad 50

Čím jsme starší, tím spíš bychom chtěli ze svého dortu odmazat pár svíček. Pokud se nechceme vydat cestou plastické chirurgie, pomůže nám móda, kosmetika či nový účes. Máme pro vás 5 skvělých tipů! Tyto střihy bez problémů omladí i ženy, které už překročily padesátku. Krátké vlasy s trochou toho chlapeckého šmrncu mohou být právě tím nejlepším rozhodnutím v novém roce.

Pixie Cut

Pixie Cut je velmi ženský účes. Vychází však z moderních pánských střihů. Krátké střihy letos frčí, a proto i Pixie Cut bude skvělou volbou. Po stranách jsou vlasy sestříhané nakrátko, vzadu a nahoře je kadeřnice ponechá o něco delší. Klasicky jde o délku zhruba dva až tři palce, moderní varianty však umožňují podstříhání nebo ponechání horních vlasů v o něco větší délce. Nebojte se, že by vám klasická frizúra nesedla a poptejte se po účesu zvaném Textured Pixie Cut.

Buzz Cut

Buzz Cut byl trendy v minulosti a v dnešní době se znovu vrací. Jde o nejkratší účes založený na postupných plynulých přechodech délek vlasů Na hranici krku vám kadeřnice sestřihne vlasy strojkem až na několik milimetrů, postupně na temeno hlavy se jejich délka prodlouží.

Cub Cut

Cub Cut představuje kratší variantu Pixie Cutu. A krátké střihy letos frčí! Nebude ale slušet každému. Ujistěte se, že máte vhodný obličej na tyto super krátké účesy. Pro kulatou hlavu a malý obličej se tyto střihy zkrátka nehodí.

Bob Cut

Bob Cut nebo Easygoing Bob Cut se hodí pro každého, kdo hledá neformální a uvolněný vzhled. Tento účes od vás navíc nevyžaduje žádnou extra péči. Ráno stačí párkrát prohrábnout prsty a můžete vyrazit na poradu i mezi přátele.

Copper Biexie Cut

Tento styl spojuje hned dva účesy – Pixie Cut a Bob Cut. Pokud narazíte na šikovného vlasového stylistu, zjistíte, že z vás Copper Biexie Cut vyčaruje na první pohled přidrzlou a mladistvě vyhlížející bytost. To, že vám už bylo padesát, nikdo neuhádne.