Další

Smysl života podle jména: Jaký je ten váš? Najdete se mezi 7 z nich?

Smysl života podle jména: Jaký je ten váš? Najdete se mezi 7 z nich?

Nikdo nemůže stoprocentně říci, že má křestní jméno nějaký konkrétní vliv na to, jaký život žijeme a jaký účel na tomto světě máme. Nicméně mezi lidmi se traduje, že každý může mít konkrétní smysl života podle jména. Jaký je ten váš?

1. Eva

Ženy s tímto jménem jsou moudré, plné ideálů, jsou kreativní a nezávislé v myšlení i jednání. Smyslem jejich života je pomáhat druhým, proto se Evy často věnují altruismu. 

2. Emílie

Jedná se o chytré a inteligentní ženy, které se snaží být vždy nezávislé. Jejich smyslem života je ukázat ostatním, že když se člověk pro něco rozhodne a jde za tím, může dosáhnout čehokoliv.

Žena v saku ukazující gesto míření.

3. Johana

Johany mají citlivou a romantickou duši. Milují krásu ve všech různých podobách a velmi rády cestují a poznávají vše nové. Ukazují ostatním, že život čeká za dveřmi domu a na gauči jej jen těžko najdete.

4. Ivona 

Tyto ženy jsou přímo narozeny pro to, aby bojovaly proti bezpráví. Ivony jsou vychytralé, umí plánovat a za každou cenu jednají spravedlivě. Smyslem jejich života je ochraňovat všechny, kteří to sami neumějí. 

5. Dominika

Dominiky jsou skutečné dámy a ženy na úrovni. Vzbuzují u ostatních sympatie a mají velmi silný charakter, který ostatní inspiruje. Smyslem života těchto žen je činit správná rozhodnutí a radit ostatním, jakou životní cestou se správně vydat.

6. Sabina

Ženy s tímto jménem jsou velmi krásné, jemné a ukazují ostatním, že k řešení sporů není třeba násilí. Smyslem života Sabin je učit druhé vzájemnému pochopení a komunikaci. 

7. Alice

Alice jsou velmi kreativní a silné individuality. Cítí se nejlépe, když jsou volné a přesně to také ukazují svému okolí. Smyslem jejich života je dávat bezpodmínečnou lásku, která nedusí a nečeká nic na oplátku.

Žena držící svítící srdce ve tmě.

Každý má smysl života podle jména. Jaký je ten váš jste mohla zjistit, pokud jste se našla mezi uvedenými křestními jmény výše. Pokud ne, jistě i váš život má svůj účel. Stačí se jen zamyslet a určitě jej objevíte.