Další

Jména, která přitahují rozvody: tyto 4 ženy by si měly svatbu dobře promyslet

Jména, která přitahují rozvody: tyto 4 ženy by si měly svatbu dobře promyslet

Rozvod není nic příjemného a zároveň není něčím, co bychom v životě cíleně vyhledávali. Každé jméno však má svůj význam a podle toho může právě rozvody přitahovat. Najdete se v TOP 4 jmen přitahujících rozvody?

Nela

Nositelka jména Nela v životě obvykle může zažívat mnoho stěhování a změn bydliště. Často také prožívá se svými rodiči rozvod a sama tak nemá vůbec touhu po vdávání. V životě se spíše soustřeďuje na to, aby něco dokázala, což se jí obvykle také podaří.

Pavla

Jméno Pavla může mít vysokou karmickou zátěž, a proto přitahovat nejen partnerské a vztahové problémy, ale také právě rozvody velmi často. Pokud, milé Pavly, cítíte, že nejste se svým jménem v souznění, můžete ho kdykoliv na matrice ve svém městě změnit.

Renáta

Život nositelek jména Renáta může být neustálý boj o své štěstí i místo. Ženy Renáty mohou být často také velmi tvrdohlavé a vznětlivé, čímž si zbytečně dělají ve svém okolí nepřátele. Protože jsou občas nositelky tohoto jména také uzavřené a příliš přísné, často přitahují rozvody a všeobecně neshody v partnerství.

Simona

Simona by se dala nazvat také jako hezká materialistka. Oplývá velkou krásou a od svého manželství očekává především finanční zabezpečení. Pokud se bude vdávat příliš mladá a s chudým mužem, čeká ji s největší pravděpodobností velmi rychlý rozvod. Simoně to však obvykle nevadí, protože miluje změny.

Hlavu vzhůru, dámy

Ačkoliv je náš výčet jmen přitahujících rozvod ne zrovna malý, i když se mezi jmény najdete, nemusí to znamenat, že právě vaše manželství zasáhne rozvod! Buďte vždy pozitivně naladěné duše, nevzdávejte se a pokud se ve vašem partnerském vztahu vyskytne problém, pokuste se jej společně vyřešit. Obvykle by měla být důvodem k rozvodu pouze vážná situace, přes kterou se nelze jiným způsobem přenést – samy si tedy odpovězte, zda je to i váš případ.