Horoskopy

Nejméně šťastná znamení pro jaro 2024: Které to jsou?

Nejméně šťastná znamení pro jaro 2024: Které to jsou?

Znáte někoho, kdo by si nerad užíval pozitivní nálady a optimismu? My tedy rozhodně ne! Naneštěstí smůle se jednou za čas nevyhne nikdo z nás. Zajímá vás, která znamení na jaře rozhodně nepatří k těm dvakrát šťastným?

Blíženci (22. května – 20. června)

Blíženci, na jaře můžete zažívat vnitřní konflikty. Nejčastěji tak půjde o problémy při rozhodování, které vám bohužel mohou přinášet pocity zmatku a nejistoty. Je proto důležité, abyste opravdu poslouchali svou intuici. Nezapomínejte ale na to, že nemůže pršet pořád a po boku vám bude vaše rodina a blízcí přátelé. Nikdo totiž není ve světě úplně sám.

Rak (21. června – 22. července)

Raci, měsíc květen znamená pro váš milostný život hotovou zkázu. Ať už jste svobodní, nebo máte vážný vztah, je lepší ve vašem mileneckém životě v květnu nic neuspěchat a raději počkat na lepší dny. Pokud plánujete svatbu nebo další životu či vztahu důležité rozhodnutí, je možné, že budete muset čelit mnoha nedorozuměním. Vzhledem k tomu, že vám vládne intuitivní, sentimentální a emocionální Měsíc, je snadné nechat se zviklat city nad realitou. A je to v pořádku, protože všichni jsme jen lidi a nikdo nejsme neomylní. Nicméně se snažte zachovat chladnou hlavu a nezapomínejte, že komunikace je klíčová!

Štír (23. října – 21. listopadu)

Štíři, jarní rovnodennost podněcuje vaši silnou touhu postoupit v zaměstnání na vyšší pozici nebo se postavit na vlastní nohy a začít pracovat sami na sebe. Zdá se, že na jaře máte spoustu důvodů cítit se sebejistě a měli byste se na této vlně svézt s vědomím sebe sama a sebejistotou. Přesto ale nastanou dny, kdy se vám dařit vůbec nebude. Nezapomínejte proto na to, že rovnováha ve vašem životě je velice důležitá. Díky ní vám totiž lidé začnou více důvěřovat a uvidíte, že se vám začátkem léta začne opravdu dařit.

Kozoroh (22. prosince – 19. ledna)

Kozorozi, možná máte pověst osamělého vlka, ale nyní je čas, abyste se zaměřili na spolupráci s ostatními. Lidé vědí, že jste chytří a hloubaví, a to z vás dělá někoho, s kým je úžasné pracovat a tvořit. Jen si uvědomte, že občas i sluníčko se schová za tmavými mraky, a tak je na čase, abyste si začali nacvičovat techniky pro odbourání stresu. Skvělou volbou tak může být cvičení regenerační jógy, plavání nebo třeba saunování, které vám alespoň na chvíli uleví od stresu, který se na vás na jaře navalí.