Horoskopy

Nejhorší kuchaři podle znamení: na jídle od těchto 3 si opravdu nepochutnáte

Nejhorší kuchaři podle znamení: na jídle od těchto 3 si opravdu nepochutnáte

Zatímco někteří i z vody dokážou uvařit pořádnou baštu, další by se kuchyni měli vyhýbat širokým obloukem. Ne každému byl kulinářský talent nadělen do vínku, což je v pořádku. Jenže u některých he skoro každý pokus o vaření pohroma. Tohle jsou nejhorší kuchaři podle znamení – na jejich jídle si fakt nepošmáknete.

Nejhorší kuchaři podle znamení: jste mezi nimi?

Patříte k lidem, ke kterému se kamarádi sami od sebe zvou na večeři? Nebo se vám naopak stává, že kdykoli někoho pozvete na jídlo, vždycky si najde výmluvu, proč nemůže přijít? Níže jsou nejhorší kuchaři podle znamení, a kdo ví – možná se na tom seznamu taky najdete.

  • Lev
  • Beran
  • Střelec

Lev

Lvi si o sobě hodně myslí. Žijí v přesvědčení, že jsou nejlepší a jde jim všechno, na co jen prstem sáhnou. Proto se stává poměrně často, že sami sebe považují za dobré kuchaře. Opak je ale pravdou. Lvi opravdu vařit neumí.

Sice se o to opakovaně pokouší, ale jejich pokusy vždy dopadnou špatně. A co je na tom nejhorší? Že si nedokážou přiznat chybu. Když se jim něco nepovede a druhá strana jim to řekne, urazí se a jsou schopni názory druhých lidí zpochybnit.

Beran

Berani jsou sice požitkáři, pokud jde o dobré jídlo, sami by se ale k plotně rozhodně stavět neměli. Člověk narozený ve znamení Berana je gurmán, který si rád dopřeje luxusní dobroty. Rozmazluje se pochutinkami, za které klidně i zaplatí.

Jakmile ale Berana pustíte ke sporáku, bude ti katastrofa. Možná mají vytříbený jazýček, pokud jde o jídlo, které připravil někdo jiný. Ale jakékoli kuchařské nadání se jim vyhnulo širokým obloukem.

Střelec

Nejhorší kuchaři podle znamení jsou také Střelci. Často si myslí, že kuchařské nadání zdědili po babičce, ale bohužel to nebývá pravda. V kuchyni zkouší různé experimenty, kombinují suroviny, které k sobě vůbec nejdou a následně jsou zaskočeni, když to nevyjde.

Střelci také rádi zkouší všechno možné. Od bio potravin přes raw stravování až po bylinky a další techniky. Po teoretické stránce možná mají vaření v malíčku, ale praxe dost pokulhává.