Horoskopy

Nejhorší herci podle znamení: 2 TOP na základě astrologie

Nejhorší herci podle znamení: 2 TOP na základě astrologie

Někomu jednoduše lhaní a přetvařování nesedí, a proto několik znamení astrologie nemají příliš velké předpoklady k tomu, aby podávali skvělé herecké výkony nebo se ve filmu dokonce proslavili. Vybrali jsme pro vás 2 nejhorší herce podle znamení zvěrokruhu.

Střelec (23. listopadu – 21. prosince)

Znamení Střelce je obvykle spojováno s upřímností, otevřeností a přímým vyjadřováním bez přetvařování. Střelec je zároveň také znamení, které je často popsáno jako dobrodružné a optimistické.

Je důležité však poznamenat, že tyto charakteristiky jsou obecná tvrzení a nemají žádný podložený základ, a proto nelze jednoznačně určit, že by se Střelec příčinou své upřímnosti nemohl stát dobrým hercem nebo uspět ve filmu. Dalo by se dokonce polemizovat o tom, zda nebude pro Střelce není kariéra ve filmu jako stvořená, a to právě pro jeho lásku k dobrodružství a poznávání nových věcí, míst i lidí!

Blíženci (21. května – 20. června)

Blíženci jsou v astrologii spojováni s komunikací a otevřeností, což může být problémem při pokusech o herectví, lhaní nebo v začátcích jejich filmové kariéry. Pro jejich pravdomluvnost jsou Blíženci často popisováni jako společenští a zvídaví.

Pokud si Blížence oblíbíte, bude to pravděpodobně také z toho důvodu, že jsou velmi komunikativní a nemají problém bavit se o čemkoliv a s kýmkoliv.

Jaká další znamení nemají sklony k herectví?

Potíží hrát v divadle nebo ve filmu by mohli pociťovat také Berani, kteří jsou velmi impulzivní znamení a neradi se podřizují ostatním. Na druhou stranu však Berani mají vysoké šance uspět, protože jsou velmi cílevědomí.

Lvi se rádi předvádějí a je jich všude plno, a proto mají předpoklady k tomu, aby uspěli v herecké kariéře. Problémem však je jejich potřeba být vůdci a mohli by mít problém poslouchat příkazy, jak hrát a jak se chovat – byli by tedy pravděpodobně také špatnými herci!