Horoskopy

Postupně sestříhané mikádo: 4 TOP informace pro vás

Postupně sestříhané mikádo: 4 TOP informace pro vás

V životě existují okamžiky, kdy toužíme po změně a někdy netušíme, jaký bude náš další krok. Avšak jedním z nejvíce viditelných způsobů, jak tuto proměnu projevit, je právě prostřednictvím účesu. Postupně sestříhané mikádo může být jako nový začátek, symbolický krok směrem k novým zážitkům a vašemu novému já. Je to způsob, jakým můžeme vyjádřit naši individualitu a odvahu experimentovat, přesto se však jedná o hezký a elegantní účes.

Proč nosit postupně sestříhané mikádo?

Důvodem většinou bývají jemné a ne příliš husté vlasy. Postupný střih vlasů dokáže perfektně pracovat s optickým klamem a pokud najdete profesionálku ve svém oboru, která vašemu požadavku postupně sestříhaného mikáda bude rozumět, neodejdete z kadeřnictví zklamaní.

Jak vypadá postupně sestříhané mikádo?

Jedná se o střih vlasů, který končí lehce pod bradou. I když se jedno o na první pohled jednoduchý účes, měli byste se svěřit do rukou profesionálního kadeřníka, který nejlépe vyhodnotí přesný střih postupného mikáda dle tvaru vašeho obličeje. Všeobecně by se však dalo říct, že se jedná o univerzální styl vlasů, který sluší téměř každému.

Kolik to bude stát?

Cena za služby v profesionálním kadeřnickém salónu se vždy odvíjí od více faktorů. Jedním z ovlivnění výsledné ceny je jednoznačně rozsah a délka požadovaného úkonu.

Jaké přípravky na vlasy používat?

Seznamte se se svým nejlepším přítelem – suchým šampónem. Díky jeho používání si zajistíte objem a skvělé pozvednutí vašeho účesu bez tupírování. Zároveň suchý šampón využijete samozřejmě také při tzv. bad hair day, jakmile se probudíte s mastnějšími vlasy.

Pokud trpíte jemnými vlasy, které mají sklony k lámavosti, suchosti a padání, investujte do kvalitní vlasové kosmetiky bez sulfátů a parabenů. Vhodnou alternativou pro vás mohou být také domácí vlasové zábaly z banánů nebo medu.