KrásaKrása a módaRecenze

Nivea balzám na rty: jakou mají reputaci a 3 tipy na nejlepší produkty

Nivea balzám na rty: jakou mají reputaci a 3 tipy na nejlepší produkty

Balzámy na rty od značky Nivea jsou rozporuplné. Stejně jako se najdou zákazníci, které je bezmezně zbožňují, existují i jejich velcí kritici. Toto bychom však mohli tvrdit o většině firem na kosmetickém trhu. Kořeny společnosti Nivea sahají až do roku 1911, kdy vznikl první sněhobílý krém s názvem Nivea. Tehdy za ním stála firma Beiersdorf, která postupně jméno svého nejúspěšnějšího produktu převzala. S postupem času rozšiřovala portfolio svých produktů a dnes je již globální značkou dostupnou prakticky všude po světě.

Jaký je Nivea balzám na rty?

Nivea nabízí mnoho druhů různých balzámů, které obsahují rozličné látky. V některých najdeme víc přírodních složek jako je například ricinový, jojobový nebo slunečnicový olej, bambucké máslo či včelí vosk. Složení je pak víc „chemické“. Tyto produkty jsou postavené na glycerinu. To samo o sobě není špatné. Pokud ovšem hledáte zcela přírodní produkty, musíte se poohlédnout jinde. Na druhou stranu je mnoho zákazníků, kterým právě toto složení perfektně sedí.

Nejlepší Nivea balzám na rty

Zákazníci přímo na stránkách Nivea nejčastěji doporučují Balzám na rty Labello Original. Ohodnotilo jej celkem 2293 lidí a udělilo mu známku 4,9 z 5. Tento produktu obsahuje maximum přírodních ingrediencí včetně bambuckého másla a olejů. Díky tomu zanechává rty hebké a hydratované.

Podobně oblíbený je také Balzám na rty Labello Sun Protect. Ten ti vysloužil stejnou známku 4,9 bodů a ohodnotilo jej 555 zákazníků. Díky ochrannému faktoru SPF 30 poskytuje účinnou prevenci před spálením citlivé pokožky rtů slunečním zářením. Mezi zákazníky drogerie dm vede Labello Caring Beauty barevný balzám na rty nude. Přesto, že jde o nejoblíbenější produkt, získal pouze 4 hvězdičky z 5. Na vině je především silná vůně.