Krása a módaMóda

Nejmodernější legíny pro jaro 2024: Přinášíme 5 tipů

Nejmodernější legíny pro jaro 2024: Přinášíme 5 tipů

Legíny nikdy nenahradí kalhoty. Pokud je však umíte nosit a víte s čím je zkombinovat, můžete je obléknout i při jiných příležitostech než při těch sportovních. Ukážeme vám, jaké legíny jsou letos in. Obléknout můžete legíny černé, bílé i barevné.

Klasické černé legíny

Černé legíny jsou must have kouskem každého dámského šatníku a neobejdete se bez nich ani letos. Oblékněte legíny s vysokým pasem ze strečové bavlny a zkombinujte je s klasickým kabátem, krátkými šaty nebo s prodlouženým sáčkem.

Speciální tip pro vás: Soustřeďte se na boty. Pokud chcete vypadat elegantně, zapomeňte na tenisky a obujte raději boty na podpatku.

Kožené legíny

Elegantně a luxusně bude váš outfit vypadat i v případě, že si obléknete legíny kožené. Kombinovat je můžete například s vlnou. Jen dejte pozor, aby vám během teplých jarních dní nebylo příliš horko.

Bílé legíny

Máte-li vypracovanou postavu, můžete si dovolit obléknout i legíny bílé. Pokud je sladíte s bílým luxusním topem (a vytvoříte monochromatický outfit) určitě zazáříte všude, kam přijdete. Bílý monochromatický outfit je vhodný na párty i na pracovní schůzku. Bílá barva je pro formální styl jako stvořená.

Legíny s potiskem

Pokud budete letos volit legíny s potiskem, sáhněte spíše po střídmějších vzorech. Nepřehánějte to s barvami, vzory ani s dalšími detaily. Méně je někdy více.

Sportovní legíny

Hledáte-li legíny na běh, na jógu nebo na jinou sportovní aktivitu, máte volnou ruku. Vybrat si můžete i legíny barevné či vzorované. V první řadě vám však doporučujeme soustředit se na funkčnost. Kupujte legíny z funkčního materiálu, které vám dobře sedí, případně mají i nějakou tu kapsičku.