Recenze

Primer na nehty dm: 2 podkladové báze na přírodní i gelové nehty

Primer na nehty dm: 2 podkladové báze na přírodní i gelové nehty

Tak jako jsme zvyklí na používání primeru před nanesením make-upu, můžeme aplikovat také primer před nanesením laku na nehty. Pokud tápete, co to primer na nehty je a proč je vhodné jeho použití právě také i na vaše nehty, přečtěte si tento článek, ve kterém si důležitost podkladové báze vysvětlíme a představíme si také 3 primery na nehty z dm Drogerie Markt.

Proč používat primer na nehty?

Používání primeru (podkladové báze) na nehty před aplikací laku nebo umělých nehtů je důležité hned z několika důvodů:

  • Primer dokonale připraví nehty na aplikaci laku tím, že odstraní mastnotu z jejich povrchu, což pomáhá k zajištění lepšího krytí lakem na nehty a zároveň se tím zabraňuje odlupování laku.
  • Primer také chrání váš nehet před poškozením, které by mohlo vzniknout v důsledku aplikace silných chemikálií obsažených v gelových nebo akrylových umělých nehtech (respektive v lepidlech na nehty).

Primery můžete používat na své přírodní nehty nebo také na akrylové či gelové. Stačí si vybrat primer, který je k tomu určený – proto si také představíme primery z dm Drogerie Markt na umělé i přírodní nehty.

S-he Colour&Style, Gel Nails Base & Gloss

Podkladový lak a primer na nehty Base & Gloss, který zakoupíte v síti prodejen dm Drogerie Markt, byl vytvořen speciálně pro použití před aplikací gelových nehtů. Lak však působí nejen jako základní podkladová báze pro vaše přírodní nehty, ale zároveň také jako vrchní vrstva dodávající ochranu a lesk gelovým nehtům. Výdrž tohoto primeru by měla být 7-14 dní a cena je 139 Kč bez akce za 7 ml.

Dermacol, Base Coat 3v1 Nail Repair

Česká značka Dermacol nabízí v síti drogerií dm Drogerie Markt zpevňovač nehtů a primer (podkladovou bázi) v jednom balení za 69 Kč 11 ml bez akce. Primer obsahuje vyživující a posilující složení s výtažkem z kaštanů a vitamíny, které mají dodat vašim přírodním nehtům zaslouženou péči a zpevnění.