KrásaPleť

Nejmodernější úprava obočí pro rok 2023

Nejmodernější úprava obočí pro rok 2023

Vaše obočí vytváří celkový vjem našeho obličeje. Můžete jej tedy díky němu zkrášlit, ale špatně tvarovaným obočím i vytvořit zcela opačný efekt. Každý rok přináší celebrity i vizážisté novinky a trendy v úpravě obočí. Zajímá vás, jaká je nejmodernější úprava obočí pro letošní rok? V tom případě jste na správném místě, vše se totiž dozvíte v tomto článku.

V roce 2023 přichází tři hlavní tipy trendů v úpravě obočí. Každý z nich je jiný a jedinečný. Jestliže si vyberete jeden z nich, těžko se vám bude přecházet na další. Proto se rozhodněte především dle tvaru svého obličeje a celkových proporcí tváře, který typ bude nejvhodnějším pro vás a toho se držte zuby nehty. Zaručeně totiž budete trendy.

Husté neupravené obočí

Tento trend ovládl přehlídková mola. Pryč jsou časy, kdy vám bylo nakázáno si úhledně trhat každý chloupek na obočí, který rostl špatným směrem. V tomto roce totiž frčí neupravené a přirozené obočí. Jestliže je to vaše od přírody husté, máte samozřejmě vyhráno.

Tento trend je zároveň skvělou zprávou pro všechny ženy, které se obávaly nechat si narůst své obočí, protože nechtěly, aby vypadalo příliš neupraveně. Teď máte jedinečnou příležitost, dámy, získat zpět své husté a přirozené obočí! Jakmile vám naroste, stačí jej pouze učesat a vyrazit ven.

Tenké obočí z 80. let

Naprostým opakem předchozího trendu je tenké obočí. Jestliže jste majitelkou hustého obočí, chce to opravdu důkladné rozhodnutí, zda se poddáte trendu tenkého obočí z 80.let, protože zpět by byla složitější a časově náročnější.

Pokud se však pro tuto úpravu obočí rozhodnete, rozhodně nebudete litovat! Tenké obočí ála 80. léta působí úhledně, trendy a dokáže skvěle opticky vytvarovat rysy vašeho obličeje.

Ze slavných krásek je majitelkou nádherného tenkého obočí ála 80´s například zpěvačka a tanečnice Nicole Scherzinger z legendární, dnes už rozpadlé, kapely The Pussycat Dolls.

Barevné i odbarvené obočí

Nejmodernější úpravy obočí dle tvaru již znáte, ale jaká je nejmodernější barevná úprava obočí pro letošní rok? Opět se setkávají dva proti póly. 

Prvním z nich je trend v odbarvování obočí, což znamená, že jej zesvětlíte alespoň o dva odstíny. Tento trend vynesla na světla světa Kim Kardashian, která zvolila blond obočí k hnědým vlasům.

Druhým z nich je barevné obočí. V tomto případě můžete propustit uzdu své fantazii a obarvit si obočí na modrou nebo červenou. Žijeme jen jednou!