Krása

5 tipů na to, jak být atraktivnější pro muže

5 tipů na to, jak být atraktivnější pro muže

Chcete zaujmout muže, ale nevíte, jak na to? Máme pro vás pár tipů. Potřebovat budete šaty, rudou rtěnku, podpatky, ale také zdravou dávku sebevědomí a zářivý úsměv. Doporučujeme také být sama sebou. Hledáte-li opravdovou lásku, určitě začněte u sebelásky.

1. Vsaďte na ženskost!

Je naprosto v pořádku, že jste feministka a bojujete za ženská práva, ale to ještě neznamená, že musíte zahodit sukně, podpatky a make-up. Muži mají rády ženy, které vypadají žensky. Oblékněte si šaty, rozpusťte si vlasy, upravte se a vytáhněte z botníku boty na podpatku. Uvidíte, že budete mít úspěch.

2. Červená barva

Chcete, aby si vás muži všimli? Oblékněte si červené šaty a ručíme vám za to, že vás nepřehlédnou. Červená je totiž nejen barvou lásky a vášně, ale je vědecky dokázáno, že ženy, které ji oblékají, jsou pro muže atraktivnější a sexuálně přitažlivější, než ženy v jiných barvách. Vyzkoušet můžete i rudou rtěnku. Rty jsou jednou z nejsmyslnějších částí ženského těla, rozhodně se tedy vyplatí, když si jich muži všimnou.

3. Zdravé sebevědomí

Muži mají rády ženy, které jsou zdravě sebevědomé a mají rády sebe a své tělo. Přitahují je ženy, které se nehrbí, neklopí oči, dokážou přijímat komplimenty a nemají noční můry z toho, že by měly s mužem na rande vyrazit někam k vodě.

Pamatujte, že nemáte-li sama sebe a své tělo ráda vy, jen těžko vás bude mít rád někdo jiný. Je třeba zapracovat na svém sebevědomí. Každá žena je krásná a výjimečná.

4. Zájmy, koníčky a vášně

Muži milují ženy, které jsou samostatné, zajímavé a věnují se svým koníčkům. Máte něco, co vášnivě milujete? Chodíte pravidelně plavat, cestujete, běháte maraton a nebo se ve volném čase věnujete péči o postižené děti? Výborně. Vyprávějte o tom. Muži ocení nejen to, že máte vlastní zajímavé koníčky, ale určitě i fakt, že s vámi nebudou muset trávit veškerý svůj volný čas a že budete mít pochopení i pro jejich oblíbené aktivity.

5. Úsměv

Je to neuvěřitelné, ale úsměv dělá divy. Rozesmátá tvář je mnohem krásnější, být ve společnosti usměvavých lidí je mnohem příjemnější, než být ve společnosti lidí zamračených. Neocenitelný je rovněž pozitivní přístup k životu.