KrásaKrása a móda

3 tipy na stylové jarní kšiltovky pro ženy

3 tipy na stylové jarní kšiltovky pro ženy

Na jaro se těšíme z vícera důvodů a jedním z nich je daleko více sluníčka, které nám v zimě tolik chybí. Jarní paprsky dokážou zahřát a umí být dost silné. Nejen pro ochranu hlavy před jejich dopadem, ale i jako stylový módní doplněk se vyplatí nosit kšiltovku. A my vám přinášíme 3 tipy na stylové jarní kšiltovky pro ženy.

·        Květinový vzor

·        Výrazné barevné kombinace

·        Černá nic nezkazí

Květinový vzor

Co jiného k jaru patří více, nežli květinový vzor? Ten se objevuje všude, na oblečení i na pokrývkách hlavy – kšiltovky nevyjímaje. Jako první tip na stylové jarní kšiltovky proto dáváme právě ty, které jsou zdobené květinovým vzorem. Nechte svou hlavu krásně rozkvést, s takovou kšiltovkou zaručeně uděláte parádu. Jak ji jednou nasadíte, už ji nebudete chtít sundat.

Výrazné barevné kombinace

Jaro je plné barev, které jsou v tomto období všude okolo nás. Přenést je můžeme i do oblečení nebo do doplňků, jako jsou právě pokrývky hlavy. Zajímavá kombinace výrazných barev na kšiltovce rozzáří váš look a přitáhne pozornost vaším směrem. Nám se líbí třeba souhra sytě červené barvy a klasiky v podobě bílé, která se hodí absolutně ke všemu a červenou příjemně doplňuje.

Černá nic nezkazí

Chcete svůj outfit doplnit o kšiltovku, ale zároveň víte, že vás na divoké vzory a veselé barvy moc neužije? Nevadí! I černá klasika, se kterou nemáte absolutně co zkazit, se vám na jaře bude hodit a vašemu outfitu dodá tu pomyslnou třešničku na dortu. Výhodou černé barvy je, že se hodí naprosto ke všemu, proto v kombinování ostatních kousků vašeho looku budete mít volnou ruku.