KrásaPleť

Jak se správně nalíčit na svatbu: 5 rad pro sezónu 2024

Jak se správně nalíčit na svatbu: 5 rad pro sezónu 2024

Vaše svatba se nezadržitelně blíží. Už se na ni určitě těšíte a dokola si v hlavě přehráváte, zda vše vyjde podle plánů, očekávání, a především dle vašich přání. Nezapomínáte ale při tom shonu na sebe? Jestliže toužíte po perfektní svatební vizáži, jistě vás bude zajímat, jak se nalíčit podle nejnovějších rad pro tuto sezónu – a bude jich celkem 5!

Zvýrazněte rty

Jakmile se bude schylovat k prvnímu manželskému polibku, budete určitě toužit po tom, aby vaše rty vypadaly neodolatelně. Svatební trendem v líčení rtů budou třešňové tóny rtěnky, barva může pozvolně přecházet do hněda i do růžova. Jestliže nejste fanynkou rtěnek, sáhněte po lesku na rty. V nadcházející svatební sezóně letí purpurový a růžový odstín.

Nechte vyniknout své oči

Tzv. liščí oko vám zajistí naprosto svůdný pohled. Věděla jste, že ženy s cílem trvalého efektu fox eyes podstupují chirurgické zákroky, díky kterým mají zdvihnuté oční okolí a vyvolávají dojem liščího oka i bez make – upu? Fox – eye dosáhnete jednoduše doma, a to očními linkami, jejichž linii protáhnete směrem nahoru ke spánku. Nepoužívejte zároveň s linkami žádné křiklavé oční stíny. 

Konturování obličeje na svatbě? Ne!

Dokonalé konturování obličeje vyšlo z módy, co se svatebního líčení týče. Zvýrazněte své lícní kosti pouze jemnou tvářenkou a obličej nijak složitě nevykreslujte.

Vyzkoušejte umělé řasy

Kdy jindy, když ne na vaší svatbě? Svěřte se do rukou zkušené kosmetičky, která vám poradí ten nejvhodnější způsob aplikace umělých řas pro vás. Velmi oblíbenou technikou je řasa na řasu. 

Trendem pro domácí aplikaci umělých řas jsou magnetické řasy, které zvládnete hravě a rychle. K řasám dostanete magnetické oční tekuté linky, které nanesete, necháte zaschnout a poté pomocí magnetu, který v sobě linky ukrývají, přiložíte umělé řasy na víčka. Hotovo!

Ať už se rozhodnete pro jakékoliv umělé řasy, na víčka poté naneste už pouze jemné oční stíny v nude barvách.

Učešte si obočí

Nezapomínejte na to, že právě obočí se stará o celkový výraz vašeho obličeje na svatbě.  Trendem pro letošní svatební sezónu bude tzv. učesané obočí. Abyste docílily správného efektu, nechejte si dorůst chloupky a poté je učesejte za použití gelového kartáčku na obočí směrem ke spánkům a nahoru.