Krása

10 trendů krásy a zdraví pro rok 2024

10 trendů krásy a zdraví pro rok 2024

Po chladné a dlouhé zimě k nám zase přichází jaro. A nejen tak ledajaké. Jaro 2023 pro nás bude výjimečné ať už díky módní stylů nebo trendům v oblasti líčení. Pojďme se tak všichni společně podívat, na jaké trendy se zaměřit, abychom byli i toto jaro in.

Přírodní materiály

Trendem posledních let je přirozenost, a především přirozená krása. Bude se to týkat jak materiálů oblečení, tak i šperků. Trendy budou zemité a pastelové odstíny a z materiálů oblečení to budou například bavlna či len.

Jak se říká, na přirozenost nic nemá, a tak i kamenné a dřevěné motivy (zvláště na špercích a v domácnosti) budou v kurzu.

Natáčky na vlasy

Pokud jste v poslední době byli aktivní na sociálních sítích, jistě jste si všimli velkého návratu natáček. Působí přirozeně, ulehčí práci a vypadáme díky nim krásně. A co vy, podlehli jste již také jejich síle?

Přirozený make-up

A jsme opět u přirozenosti. Pokud na ni tak vsadíte i u make-upu, trefíte se do černého. Zapomeňte na umělé řasy, rudé rtěnky a výrazné stíny. Toto jaro nejvíce zazáříte se sjednocenou pokožkou a jemně zvýrazněnýma očima. Nic víc potřebovat nebudete.

Jednoduchá manikúra

Jestliže jste zastánkyní francouzské manikúry, teď budete zářit. Mimo francouzskou manikúru budou však trendy i jemné meruňkové a pastelové odstíny a opět se zde hraje na co největší přirozenost. Přirozené nehty však nejsou neupravené nehty, a tak dámy na vzhled svých nehtů nezapomínejte.

Koženka a denim

Tato věčná kombinace tu s námi bude snad napořád. Jemné kožené a denimové doplňky a kousky oblečení perfektně doladí váš styl. Nejde však jen o kožené a denimové bundy, ale můžete experimentovat i s kraťasy a kalhotami, díky kterým vyniknete.

Nezapomeňte na objem

Toto jaro zapomeňte na obtáhnutá trička, šaty i rifle. Dopřejte si volnost a zkuste módu balónových rukávů a zvonových kalhot.

Piercing kam se podíváš

I když přirozenost bude hrát hlavní roli, malé ozdoby ještě nikdy nikomu neublížily, že? Pokud jste tak někdy o tomto typu zkrášlení uvažovali, teď je ta správná chvíle.

Rozkvetlá móda

Jako každé jaro, všechno okolo nás kvete a byla by tak škoda nezařadit květované vzory do šatníku. Povinně tak vyrazte na nákup květinových šatů, ať ve vašem šatníku nechybí.

Plavé vlasy

Zapomeňte na peroxidově blonďatou a úplně černou. V kurzu je teď světle hnědá s jemným melírem na zvýraznění vašich přirozených tvarů obličeje.

Legíny i do města

Móda nám konečně dovoluje kombinovat elegantní oblečení se sportovním. Pokud tak rády nosíte legíny, nebojte se je skombinovat například s elegantním sakem. Uvidíte, že tato kombinace se stane vaší oblíbenou.