Móda

Sluneční brýle v roce 2023: Jaké zvolit a jak je nosit?

Sluneční brýle v roce 2023: Jaké zvolit a jak je nosit?

Máte svůj styl v oblékání a líčení? Je na čase vyzkoušet, jaké vám sednou sluneční brýle. V roce 2023 se rozhodně nemusíte bát extravagance ani barev. V módě budou stylové, nápadité a výrazné brýle, nudné obroučky rovnou zahoďte.

Retro v novém kabátě

Pořiďte si brýle s tónovanými skly. Retro tónované čočky v kombinaci s kovovými rámy vám připomenou 70. léta. In budou odstíny teplé žluté, zemité hnědé, ale i další barvy. Tónovaná skla zvýrazní vaše oči a přitáhnou pozornost k vašemu obličeji. Nebojte se experimentovat, sáhněte po výstředních kouscích doplněných o zajímavé detaily. Vyzkoušejte také oversize modely, i ty budou v módě.

Netradiční tvar brýlí

Chcete-li na ulici zaujmout, pořiďte si brýle štítového tvaru. Pro tento typ brýlí jsou typické větší rozměry. Brýle svým tvarem připomínají brýle lyžařské. Jak je nosit? Ideálně s výrazným a extravagantním oblečením. Vyzkoušejte je s oversized sakem, kalhotami nebo svetrem.
Štítové brýle nejsou pro vás? Zkuste jiný netradiční tvar nebo barvu. Důležité je, aby se brýle lišily, byly nápadité, zvláštní a hravé.

Eco-friendly sluneční brýle

Hitem budou i ekologické sluneční brýle vyrobené například ze dřeva, recyklovaného plastu apod. Seženete ale i sluneční brýle s obroučkami z lisované pšeničné slámy.

Stálice mezi slunečními brýlemi

Mezi stálice slunečních brýlí patří sportovní brýle a klasické černé sluneční brýle, a to především díky svému univerzálnímu použití. Sportovní brýle využijete během letních sportovních aktivit, černé brýle se hodí k jakémukoliv outfitu. I nadále budou v módě klasické cat eye známé také jako harlekýnské obroučky. Určitě tedy na tyto univerzální kousky nezapomínejte a mějte je vždy po ruce.