Móda

Co pod průsvitné šaty: 5 tipů, díky nimž budete vypadat naprosto skvěle

Co pod průsvitné šaty: 5 tipů, díky nimž budete vypadat naprosto skvěle

Půvab průsvitných šatů je nepopiratelný. Vyzařuje z nich sebevědomí, smyslnost a trocha odvahy. Ovšem co pod průsvitné šaty obléknout, aby takový outfit nevypadal příliš lacině? Klíč k úspěšnému oblékání průsvitných šatů spočívá ve výběru správného spodního prádla.

Co pod průsvitné šaty – tipy

  • body
  • kombiné
  • bezešvé spodní prádlo
  • bandeau top
  • tmavé spodní prádlo

Univerzální body

Tělové body poskytuje úplné zakrytí a zároveň zůstává elegantní a stylové. Můžete se rozhodnout pro body, které ladí s barvou vašich šatů, anebo naopak pro výrazný barevný kontrast. Body se dodávají v různých stylech, což vám umožní přizpůsobit si vzhled podle svých preferencí.

Jednoduché a decentní kombiné

Pro ty, kdo dávají přednost uvolněnějšímu a ležérnějšímu vzhledu, může být perfektní volbou hedvábné nebo saténové kombiné. Nabízí dostatečné zakrytí a dodává se v různých délkách, aby se hodilo k různým stylům oblečení. Tento kousek oblečení doporučujeme vybrat v neutrální barvě, která se hladce spojí s průsvitnými šaty a vytvoří jemný a decentní vzhled.

Bezešvé spodní prádlo

Někdy nemusí být vaše průsvitné šaty zcela průhledné, což vám umožní vzít si standardní spodní prádlo. V takových případech si můžete bez obav vybrat soupravu podprsenky a kalhotek, která ladí s odstínem vaší pleti nebo barvou šatů. Dobře padnoucí bezešvá podprsenka zajistí, že vaše spodní prádlo zůstane diskrétně skryté jakýmkoli pohledům.

Bandeau top pro koketní nádech

Jedná se v podstatě o pruhy látky, které zakrývají oblast poprsí, zatímco ramena a záda zůstávají odhalená. Dodají vašemu oblečení koketní nádech a lze je sladit s barvou šatů nebo naopak zvolit kontrastní odstín.

Sladěné tmavé spodní prádlo

V některých případech se můžete inspirovat u renomovaných módních návrhářů, jako je Dolce & Gabbana, kteří pod krajkové šaty často používají tmavé spodní prádlo, aby vytvořili výrazný kontrast. Může to být odvážná a sofistikovaná volba. Ale jen za předpokladu, že doplňuje váš celkový vzhled a odpovídá příležitosti, na níž si šaty chcete vzít. A potřebuje také trochu odvahy. Pokud však tuto kombinaci dokážete tzv. vynést, bude vypadat opravdu perfektně.