Krása a módaMóda

Které punčocháče budou trendy na jaře 2024

Které punčocháče budou trendy na jaře 2024

Jaro a punčochy k sobě patří. Po dlouhé a studené zimě toužíme obléct lehké šatičky, bohužel nám ale počasí zpravidla nedovoluje vyjít z domova s odhalenýma nohama. A proto saháme právě po punčochách. Zajímá vás, které punčocháče budou trendy na jaře 2024? Máme pro vás hned několik tipů!

Módní trendy na jaře 2024

Módu v posledních letech ovládá minimalismus a jinak tomu nebude ani v nadcházejícím období. Převládajícími barvami budou ty základní – černá, bílá, béžová. Zkuste je čas od času doplnit něčím odvážnějším. Barevné punčochové kalhoty se k tomuto účelu přímo nabízí. I přes tuto dávku hravosti a roztomilosti se ale vždy snažte zůstat decentní a elegantní. S barvami to nepřehánějte.

Je v podstatě jedno, které punčocháče budou trendy na jaře 2024. Záleží především na vás a vašich preferencích. Pokud se necítíte na odvážné odstíny, nevadí! Zůstaňte věrná své tradiční černé. Velkou chybou tím rozhodně neuděláte.

Barvy tohoto jara

Ve volbě nových kousků do vašeho šatníku i módních doplňků vám mohou pomoci barvy tohoto roku. Vedle jemně meruňkového odstínu s nádechem růžové Peach Fuzz povede na jaře především zlatavě žlutá barva Marigold, popelavě zelený odstín Green Ash nebo fialková Amethyst Orchid.

  • Amethyst Orchid
  • Green Ash
  • Marigold

Veselé punčocháče

Nechte proto obyčejné béžové a černé punčochy ve skříni a namísto nic sáhněte po něčem veselejším. Pokud se na to cítíte, můžete zkombinovat jednobarevné šaty s punčochami ve výrazných barvách. V obchodech jich je teď víc než dost. Například Astratex nabízí Punčochové kalhoty Micro 50 DEN za 229 korun (bez akce) ve 24 krásných barvičkách.

  • Punčochové kalhoty Micro 50 DEN – fialová
  • Punčochové kalhoty Micro 50 DEN – zelená
  • Punčochové kalhoty Micro 50 DEN – okrova