Další

Nejukecanější lidé podle jména: nenechte si od těchto 5 vymluvit díru do hlavy!

Nejukecanější lidé podle jména: nenechte si od těchto 5 vymluvit díru do hlavy!

Pokud se vám zdá, že ženy jsou obecně upovídanější, než muži, není to náhodou. Nemůžete se na ně za to ale zlobit, protože to mají geneticky dané. To ovšem neznamená, že neexistují muži, kteří nezavřou pusu. Vědci zjistili, že ženy mají v mozku více proteinu, který ovlivňuje vývoj jazyka a řeči. A tak není divu, že mluví až třikrát více, než muži. Jací jsou nejukecanější lidé podle jména? Najde se mezi nimi i nějaký ten muž?

Barbora, Barbara, Bára

Barbora, Barbara i Bára mají stejný původ jména. Ačkoli se tak může jednat o tři různá jména, jejich význam je stejný. Vykládá se jako „cizinka“, „člověk, kterému nejde rozumět“, ale také „brepta“. Podle numerologie je pak tato upovídanost v dobrém slova smyslu, protože Barbora se snaží vyjít ostatní vstříc a nikdy nelže.

Edita

Edita patří k upovídaným ženám. Bohužel této schopnosti občas využívá k tomu, aby si podmanila muže. Dokáže je tak snadno dostat tam, kam potřebuje. Ostatní jsou rádi v její společnosti, protože je veselá. Nechtějte se s ní ale dostat do boje.

Radana

I když je Radana upovídaná, je také citlivá. Dobře ví, kdy má zmlknout. Díky tomu je vyhledávaným členem společnosti. Pokud jí o něco jde, dokáže si za tím jít. Význam jejího jména se vykládá jako:

  • „radost přinášející“,
  • „radující se“.

Otakar

Podle hvězd se o velice šťastné jméno. Je věrný svým blízkým a přátelům. Snadno se zapovídá, je totiž velmi komunikativní. Někdy je až moc upovídaný, nedokáže odhadnout, kdy už mluví až příliš. Význam jeho jména je „majetek střežící“.

Vítězslav

Také Vítězslav je nadmíru upovídaný. Protože miluje literaturu, umění či kulturu obecně, oblíbená témata jeho hovoru jsou právě tato. Může se spolehnout na to, že okouzlí velké množství žen. Je to osobnost, která se nerada přizpůsobuje ostatním. Význam jeho jména je „slavný svým cílem“, což vyjadřuje, že míří opravdu vysoko.

Počet jmen

Zajímá vás, kolik z výše jmenovaných jmen má své nositele v České republice (údaje jsou k roku 2016)?

JménoPočet osob
Barbora57 201
Bára3 784
Edita6 398
Radana1 688
Otakar6 253
Vítězslav9 275