DalšíNezařazené

Nejfalešnější lidé podle jména: na tyto 3 pozor

Nejfalešnější lidé podle jména: na tyto 3 pozor

Falešní lidé se často rádi skrývají a na první pohled není možné jejich nekalé úmysly odhalit. Podívejte se společně s námi na tři nejčastější jména, která mohou patřit k těm nejfalešnějším lidem široko daleko, přesto je však potřeba tento výčet brát s rezervou, protože se jedná o informace, které nemohou být žádným způsobem vědecky podloženy.

Apolena

Žena jménem Apolena je obvykle vůdčí typ, který rozhodně nechce nechat mluvit do života. Je často také nervní a materialistická. Především je však Apolena velká individualistka a má touhu všem okolo ukázat, zač je toho loket. Právě tyto vlastnosti s největší pravděpodobností mohou činit právě nositelky jména Apolena falešnými.

Význam jména Apolena: Volným překladem je Apolena nositelka světla a dívka světla. Jedná se o jméno řeckého původu zasvěcené bohu Apollónovi.

Leoš

Nositelé jména Leoš mohou být velcí proutníci a často střídat své partnerky i manželky. Leoš může mít svůj svobodný život natolik rád a užívat si všech jeho okamžiků, až má strach ze závazků. Jeho faleš a arogance může být do oči bijící, protože nejen, že je obvykle velmi panovačný a žárlivý, ale také si myslí, že je pánem tvorstva a může dělat vše, zatímco ostatní nesmějí dělat nic.

Význam jména Leoš: První výklad z antiky vychází ze slova lev a druhý výklad jména Leoš z němčiny ze slovního spojení statečný nebo také smělý.

Dominika

Nositelky jména Dominika mohou mít vysokou karmickou zátěž. Žena jménem Dominika se proto může cítit po celý svůj život nešťastná a zároveň netuší, proč se to děje. Čím je starší, tím větší zdravotní potíže může pociťovat a může se točit v neustálém kruhu, ze kterého je těžké dostat se ven a nabrat jiný směr. Zoufalstvím proto může podvádět, lhát a klamat. Často také Dominiky mohou spadnout do návykových látek a drog.

Význam jména Dominika: Jméno Dominika pochází také jako Blanka z latiny a ve volném překladu by mohlo znamenat pánův nebo pán.