Krása a módaMóda

Luxusní dámské kalhotové kostýmy: kde sehnat v roce 2024 ty nejlepší

Luxusní dámské kalhotové kostýmy: kde sehnat v roce 2024 ty nejlepší

Business není jen pro muže. Ženy jsou v mnoha ohledech přinejmenším stejně schopní jako jejich mužští protějšky. Aby však byly váženy a respektovány, musí svému pracovnímu nasazení přizpůsobovat svůj šatník. A co působí víc seriózně než perfektně padnoucí luxusní dámské kalhotové kostýmy? Kde je ale sehnat?

Ideální možnost? Na míru!

Samozřejmě si můžete nechat kalhotový kostým ušít. Budete mít jistotu, že vám nejlépe sedne. Sehnat ovšem v dnešní době šikovnou švadlenu není jednoduché. Náklady na ruční ušití jednoho kostýmku se mohou vyšplhat do závrtných výšin. Podpoříte tím místní produkci. Oproti konfekci však na své zboží budete patrně čekat několik týdnů.

Kde koupit krásný kostýmek?

I v běžných obchodech však pořídíte krásné luxusní dámské kalhotové kostýmy. Stačí jen vědět, jak zajít. Samozřejmě levné kalhotové kostýmy pořídíte i stránce SHEIN, jejich kvalita, původ a provedení jsou však diskutabilní. Kupte si luxusní dámské kalhotové kostýmy raději z prověřeného zdroje, ideálně podpořte nějakou českou lokální značku!

PATTE Design Atelier

Dámské kalhotové kostýmy, respektive soupravy od české značky PATTE Design Atelier, jsou svěží a mladistvé. Jsou dostupné v několika různých barvách. Za jeden set zaplatíte v průměru 6 500,-. Je skvělé pokud můžete jednou za čas podpořit české návrháře a místní tvorbu.

.buga

Originální značka .buga sice nenabízí přímo kalhotové kostýmy, najdete u nich ale samostatné kalhoty a saka, a proto si svůj „kostým“ můžete sestavit dle libosti. Tento způsob je ideální pro všechny, kteří mají nekonfekční postavu. Pokud tedy potřebujete například kalhoty o číslo větší než sako, poohlédněte se u značky .buga. Střihy mají luxusní a za kalhoty zaplatíte přibližně šestnáct stovek a sáčko zrovna tak.