Krása

Účes na svatbu polodlouhé vlasy

Účes na svatbu polodlouhé vlasy

Budete se vdávat? Jednou z nejdůležitějších otázek, kterou musíte vyřešit, představuje volba vašeho ideálního účesu. Jaké vlasové kreace lze vytvořit z polodlouhé délky?

Svatební účes z polodlouhých vlasů, co vás čeká?

Nevěsty s polodlouhými vlasy řeší zásadní dilema: Mají si svou délku udržet a půjde z ní něco hezkého vytvořit? Nebo je lepší rovnou rezignovat a vlasy ostříhat? Případně byste si až do svatby měla nůžky zakázat a vsadit nejlépe na dlouhé vlasy?

Dobrá zpráva je, že délku můžete ponechat v té podobě, v níž se nachází. Možná vás váš velký den čeká až za několik měsíců. Což skýtá dostatek prostoru, který „svádí“ i k radikálním změnám. To si ale raději dobře rozmyslete. Nakonec byste se ale nemusela vůbec cítit dobře.

Výhodou je i to, že v záplavě dlouhovlasých nevěst vás polodlouhá hříva odliší. Stylový účes existuje pro každou texturu vlasů i pro jakékoli ladění svatby.

Které účesy vyzkoušet?

Inspirovat se můžete například následujícími možnostmi:

  • rozpuštěné vlasy
  • vyčesaný drdol
  • retro ve stylu starého Hollywoodu

Rozpuštěné vlasy

Absolutní přirozenost se týká především majitelek kudrnatých vlasů. Ty mohou být jednoduše příliš nepoddajné na jakýkoli styling. I když tak závidíte kamarádce její dokonale uhlazené prameny, vezměte maximální objem tentokrát jako hlavní klad vašich vlasů, který necháte při svatbě vyniknout. Pro tento účel by kadeře tak měly být hlavně perfektně hydratované. Pak už víc nepotřebují.

Vyčesaný drdol

Vyčesaný drdol je účes, který mezi nevěstami neztrácí na oblibě, neboť každé dodává glamour nádech. Navíc jde o praktický styling, který udrží vlasy z obličeje a krku, což oceníte v létě. Vlasy jednoduše vyčešte do culíku, rozdělte na dva prameny, ty zatočte a omotejte kolem gumičky. Výsledek by měl být záměrně uvolněný a trochu rozcuchaný. Dozdobte čelenkou a je hotovo.

Retro ve stylu starého Hollywoodu

Éra zlatých časů Hollywoodu se nese především ve znamení vln. Velké vlny tvoří sofistikovaný účes, který milují i dnešní nevěsty. Vlasy stačí sčesat do pěšinky posazené na stranu, pomocí kulmy o velkém průměru je natočit směrem k obličeji a natočené lokny připevnit sponkami. Zbytek vlasů dále nakulmujte v jednom směru a na závěr použijte sprej pro objem.