Krása

Světle růžová barva na vlasy

Světle růžová barva na vlasy

Zatoužila jste po světlých růžových loknách, ale nevíte, jak na ně? Věřte, že po přečtení dnešního článku už si budete vědět rady a příjemný výsledek vás nemine.

Pro koho jsou vhodné světle růžové vlasy

Světle růžová barva na vlasy může být buď vymývací z drogerie nebo profesionální od kadeřnice. V obou případech byste ale měla při plnění svého snu myslet na několik faktorů.

Záleží na vašem věku

Tím prvním je váš věk. Jinak totiž vypadá světle růžová barva na desetileté holčičce a jinak na padesátileté babičce. Pokud si na tuto barvu však troufnete i ve vyšším věku, nemůžeme vás od ní odrazovat. Je to pouze doporučení k tomu, aby byl konečný výsledek co nejlepší.

Odstín vašich vlasů

Další věcí, na kterou byste měla myslet, je odstín vaší přirozené barvy. Na vlasy přírodní blondýnky totiž bude světlá růžová barva chytat jinak než na vlasy ženy s černými loknami.

Pokud jste majitelkou světlých vlasů, určitě můžete vyzkoušet vymývací barvy z drogerie. V opačném případě by to však pro vás byly pouze vyhozené peníze. Barva by vám totiž na tmavé vlasy nechytla. Pokud je vaším snem mít opravdu světle růžové vlasy, je důležité vlasy nejprve celé odbarvit a poté až na ně nanášet barvu. Tímto dosáhnete těch nejlepších výsledků.

Tato procedura je však poměrně náročná, a tak bychom doporučovali se svěřit již do rukou kadeřnice, aby se předešlo možným katastrofám při domácím odbarvování. Jistě jste totiž již slyšeli o případech, kdy důsledkem domácího odbarvování vlasy samy vypadaly nebo měly nadobro zničenou kvalitu. A to přeci nikdo z nás nechce.

Světlé barvy jsou poměrně zrádné, zvláště ty z drogerie. Je proto vždy nejlepší se v případě zesvětlování svěřit do rukou odborníků, kteří dohlédnout na výsledek a celkové zdraví vašich vlasů. Někdy totiž kadeřníka nic nenahradí, a to platí právě v tomto případě.