Krása

Sestříhané vlasy do V

Sestříhané vlasy do V

Střih do V může být skvělou alternativou pro řadu žen. Pro koho se takový styling vlastně hodí a jaké výhody má?

Co je to účes do V

Účes dokáže zcela proměnit váš vzhled. V závislosti na preferované délce a typu vlasů existuje celá řada způsobů, jak se nechat ostříhat.

Jednou z technik je tzv. střih do V. Jedná se o silně sestříhaný účes, který ve vlasech zanechává typické patrné vrstvy. Na koncích pak vytváří charakteristický tvar do špičky, díky čemuž připomíná právě písmeno V.

Nejlepší na tomto účesu je, že s ním získáte délku, ale vaše vlasy nebudou přehnaně husté a těžké. Účes do V přitom nabízí celou řadu variet.

Zejména je to:

  • dlouhé vlasy se střihem do V
  • rovné vlasy zastřižené do V
  • středně dlouhý střih do V
  • rozcuchaný střih ve tvaru V

Dlouhé vlasy se střihem do V

Tento styling je ideální pro ženy s hustými vlasy. Zkombinujte ho ideálně s volnými vlnami, ty dodají vašim kadeřím potřebnou texturu. Rozhodnout se taktéž můžete pro úpravu své kštice melírováním, právě tento střih ji nechá dokonale vyniknout.

Rovné vlasy zastřižené do V

Dlouhé rovné vlasy jsou pro tento způsob střihu v zásadě ideální. Výhodou je hlavně to, že jde o nenáročnou variantu na provedení i na následnou údržbu.

Středně dlouhý střih do V

Účes do V se hodí i pro majitelky středně dlouhých vlasů. Do vašich kadeří vnese dávku života. Takový styling je velmi variabilní a snadno ho přetvoříte podle vlastního vkusu. Navíc díky tomu, že je univerzální, dokonale sluší každému tvaru obličeje.

Rozcuchaný střih ve tvaru V

Nedbalé „rozcuchy“ jsou v módě. A právě střih do V je pro ně ideální. Tvar V jednotlivé vrstvy citlivě zdůrazňuje a současně váš účes posouvá do roviny moderního účesu, který vypadá rozcuchaně naprosto záměrně. Jestliže tak nechcete působit nedbale, ale stylově, zvolte právě tuto variantu. Zvládnete ho navíc vytvořit s rovnými i kudrnatými vlasy.

Účes ve tvaru V nosí dokonce i pánové. Ti ale samozřejmě většinou sázejí na krátkou verzi s vyholením v partii krku.