Krása

Nejmodernější nehty v březnu 2024? Zkuste tyto tipy

Nejmodernější nehty v březnu 2024? Zkuste tyto tipy

Nehty jsou naší vizitkou. Vypovídají o tom, jaký život vedeme, jestli máme cit pro módu, a dokonce i to, zda jsme zdraví. Každá z nás chce mít krásné nehty. Jak na to? Inspirujte se našimi tipy pro březen 2023 a noste nehty, které jsou moderní!

Mokrá manikúra

Tip číslo 1 a ten si zapište za uši – dopřejte svým nehtům po zimě péči, aby mohly být moderní.

Nejdříve ze všeho tedy vezměte své ruce do salónu na mokrou manikúru, nechte si zatlačit nehtovou kůžičku a pěkně své nehty rozmazlete, ať jsou zdravé, silné a lesklé.

Jestliže budete své nehty zanedbávat, začnou pod nánosem laků trpět. Naopak pokud jim dopřejete patřičnou lásku tou správnou péčí, odvděčí se vám.

Barva laku na nehty? Zelená!

Trendem v barvě pro lakování nehtů v březnu 2023 je zelená. Bude platit pravidlo, že čím světlejší pokožka, tím světlejší zelená. Jestliže jste snědá, nebojte se neonově zelené!

Délka nehtů? Krátká!

Jaro otevře trend krátkých nehtů, jenž vítězí pro praktičnost, zdravý vzhled a hygienu. Rok 2023 bude celkově otevřený vracející se přirozenosti – bude se to týkat trendech v úpravě obočí, vlasů a nehty tedy nemohou chybět.

Francouzská manikúra? Ano!

Trendem pro březen 2023 a nadcházející jarní sezónu celkově, bude mít co nejpreciznější francouzskou manikúru, na co nejkratších nehtech. A nejde jen o klasickou bílou barvu! Vaše nehtařka bude mít příležitost vybrat jakoukoliv barvu francouzské manikúry. Co zkusit zelené konečky nehtů?

Ve Francii ještě chvíli zůstaneme.

Další top trendy barvou pro francouzskou manikúru totiž bude pastelově a neonově růžová a také každý nehet odlišné barvy. Zaoblení vždy hranaté.

Třpytivé barvy

První paprsky slunce v březnu s sebou přinesou možnost nechat zářit své nehty. Dalším trendem totiž budou třpytivé barvy, především zlatá. Vystavte svou pokožku slunci, protože na opálených rukou třpytivé nehty vyniknou nejvíce!

Pastelové barvy

Ať už si vyberete jakoukoliv barvu pro úpravu svých nehtů, první místo by vždy měly mít pastelové barvy, které prostě v březnu 2023 trendy naprosto ovládnou. Na nehtech vynikne i béžová barva, která letos ovládne i svět oblečení.