Celebrity

Nejkrásnější herečky současnosti: 5 nádherných žen Hollywoodu

Nejkrásnější herečky současnosti: 5 nádherných žen Hollywoodu

Nejkrásnější herečky současnosti se objevují ve filmech, seriálech i na slavnostních hollywoodských akcích. Většina z nich zaujala svět svým dokonalým obličejem a perfektní figurou. Svou kariéru mají ale často těžce vydřenou a bez hereckých schopností bychom o nich dnes nic nevěděli.

Scarlett Johansson

Dlouhodobě se na špici žebříčku nejkrásnějších hereček současnosti drží Scarlett Johansson. Tuto americkou herečku pravděpodobně znáte díky její roli černé vdovy z Marvelu, za svou dosavadní velmi plodnou kariéru stihla výrazných snímků ale daleko více.

Emma Watson

Představitelka Hermiony ze série filmů o Harry Potterovi Emma Watson je známá nejen díky své krásné tváři, ale také pro svou inteligenci a milou povahu. V posledních letech si zahrála hlavní roli v pohádce Kráska a zvíře nebo Meg ze snímku Malé ženy.

Mila Kunis

Manželka Ashtona Kutchera, dvojnásobná maminka a herečka Mila Kunis, se k hraní dostala v první polovině devadesátých let minulého století. Od té doby stihla již mnoho snímků, do povědomí veřejnosti se zapsala zejména díky své roli v romantické komedii Kamarád taky rád a v psychologickém dramatu Černá labuť.

Keira Knightley

Pirátka Keira Knightley je krásná žena s výraznými lícními kostmi. Zahrála si například Elizabeth Swannovou z Pirátů z Karibiku, Guinevere z Krále Artuše nebo Elizabeth Bennet z Pýchy a předsudku. Každé Vánoce ji však většina z nás vídá díky roli Juliet v romantické komedii Láska nebeská.

Natalie Portman

Izraelská herečka Natalie Portman má také na kontě mnohé výrazné role. V dramatu Černá labuť ztvárnila hlavní roli, ve snímku Králova přízeň si zahrála Anne Boleynovou a v Marvel snímcích propůjčuje tvář lásce Thora Jane Fosterové.

Mezi nejkrásnějšími herečkami současnosti pochopitelně bývají zmiňovány i další krásky jako například Jennifer Lawrence, Angelina Jolie, Charlize Theron, Salma Hayek nebo Anne Hathaway. Jaké jsou podle vás ty nejkrásnější herečky současnosti?