Celebrity

Nová image moderátorky StarDance: Jak jde čas s Terezou Kostkovou?

Nová image moderátorky StarDance: Jak jde čas s Terezou Kostkovou?

Tereza Kostková tvoří moderátorské duo s Markem Ebenem od samého počátku Stardance. Poprvé jsme ji tak mohli vidět na parketu už v roce 2006. Od té doby uběhlo 17 let a Tereza zůstává stále skvěle naladěná, elegantní a rozzářená. Jak se měnila její image v průběhu let a co stojí za jejím dokonalým vzhledem?

Začátky ve Stardance

Poprvé se Tereza Kostková objevila ve Stardance 4. listopadu 2006, kdy Česká televize odvysílala úplně první díl. Na první sérii, ve které zvítězil herec a zpěvák Roman Vojtek s tanečnicí Kristýnou Coufalovou, si jistě vzpomenete. Moderátorce tehdy bylo 30 let a byla těhotná, což se projevilo na její vizáži. Doslova zářila optimismem a v róbách s hlubším výstřihem měla co ukázat. V druhé sérii o rok později zaujala plnými tvary, protože kojila malého synka Antonína. 

Zraje jako víno

Po prvních dvou sériích trochu zhubla, čímž její štíhlá silueta krásně vynikla v přiléhavých róbách šitých na míru. Zajímavá změna vizáže nastala v roce 2010 ve 4. sérii, kterou vyhrál herec Pavel Kříž po boku tanečnice Alice Stodůlkové. Tehdy moderátorka překvapila účesem s hustou ofinou. V následujících sériích rozhodně neztratila na své kráse a eleganci. Právě naopak – Tereza zraje jako víno, narozdíl od kolegy Marka Ebena, který sice pořád vypadá dobře, ale sérii od série mu přibývá více šedin. 

Tajemství dokonalého vzhledu

Celkově odvysílala ČT1 dvanáct řad a v sobotu 21. října spatřil světlo světa jubilejní 100. díl. Během té doby vystřídala vždy usměvavá brunetka více než 100 večerních šatů. Objevily se mezi nimi honosné róby s třpytivými flitry, éterické růžové šaty ve stylu pohádkové víly, jednoduché kobaltové šaty přes jedno rameno i překrásný kousek ve smaragdově zelené. Za modely stojí už pátým rokem návrhářka Tatiana Kovaříková, jejíž stylem je jednoduchost, ženskost a sofistikovaná elegance. 

Tajemství Tereziny dokonalé siluety dlí nejen v šatech šitých na míru, ale také ve stahovacím prádle, na které nedá dopustit. Outfit podtrhuje vždy perfektní účes, elegantní šperky a dokonalé líčení. To její maskér Pavel Bauer přizpůsobuje HD vysílání, které neodpustí žádnou nedokonalost. Základem vizáže je rtěnka s výrazným odstínem, umělé řasy a precizní konturování obličeje. 

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz (Jan Handrejch / Právo / Profimedia)