Celebrity

Zrzavá trendem podzimu! Havlová i Dyková překvapily novou image

Zrzavá trendem podzimu! Havlová i Dyková překvapily novou image

Zrzavá, měděná, nebo chcete-li oranžová je hitem mezi barvami vlasů pro podzim 2023. Na módní odstín vsadila také usměvavá Tatiana Dyková nebo vždy elegantní Dagmar Havlová, která s barvami vlasů příliš neexperimentuje. Pojďme si tento trend představit a podívat se na novou image českých celebrit.

Podzimní paletě vládne měděná

Podzim tradičně přeje zemitým odstínům hnědé, ale také oranžovým a červený tónům. A letos je toto dynamické období více než kdy jindy nakloněno měděné. Důvodem je její obrovská variabilita od blond s měděným nádechech přes hnědo-zrzavou až po výraznou měď s ohnivými odlesky. 

Měděnou barvu si oblíbila řada známých osobností, mezi nimi i modelka a herečka Emily Ratajkowski, která zvolila měď s tlumenými fialovými podtóny. Na české scéně se s módním odstínem objevila herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová a herečka Tatiana Dyková.

Vítaná proměna Dagmar Havlové

Dagmar Havlová (70 let) je velmi elegantní dáma, která má pro módu přirozený talent. Příliš neexperimentuje a drží se stylu, který jí sluší. O svou vizáž perfektně pečuje, líčí se decentně a vlasy má vždy dokonale upravené, zdravé a lesklé. Vdova po prezidentu Havlovi byla dlouhá léta věrná blond barvě, kterou ale nedávno změnila na zrzavou. Vrátila se tak ke svému přirozenému odstínu. 

Uznávaná herečka upozornila na proměnu vizáže na svém instagramu, kde udržuje kontakt se svými přáteli a fanoušky. Její nový image pochválil i Kája Pavlíček, stylista slavných, a popsal jej jako více “mladistvý” a “rozverný”, než předchozí blond odstín.

Tatiana Vilhelmová jako zrzka

Také Tatiana Dyková (45 let) nedávno překvapila zbrusu novým a svěžím image. Herečka má přírodní hnědé vlasy, ve kterých jsme ji mohli vidět ještě na začátku října. Na představení filmové novinky Bratři, kde hraje matku bratrů Mašínových, už zářila v ohnivě zrzavém odstínu. Důvodem odbarvení je nové natáčení. Čeká ji pokračování seriálu s Případy mimořádné Marty i spolupráce s Janem Hřebejkem a Petrem Zelenkou. 

Tatiana je podzimní typ, který si tento zářivý odstín může dovolit a vypadá na ní velmi lichotivě. Novou vizáž herečka podtrhla výraznou červenou rtěnkou. Tmavě zelený svetr pak jen dotvořil dokonalý podzimní vzhled.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz