Celebrity

Beckhamovi: Příběh lásky, nevěry a teď silnějšího vztahu než kdy dříve

Beckhamovi: Příběh lásky, nevěry a teď silnějšího vztahu než kdy dříve

David a Victoria Beckhamovi jsou spolu již více než 20 let. I přesto, že měli jednu velkou krizi, za kterou stála domnělá aféra Beckhama s asistentkou Loos, dokázali spolu všechny strasti přečkat a bok po boku si užívají život se svými čtyřmi dětmi.

První impuls zřejmě přišel od Victorie

Seznámili se v roce 1997. I přesto, že bydleli v sousedství, byly to až jejich profesionální kariéry, které je svedly na stejnou cestu. Victoria tehdy navštívila zápas Davida coby zpěvačka skupiny Spice Girls. Následoval další zápas a předání telefonního čísla. Tak rychle se David s Victorií oficiálně seznámili.

Vychovávají 4 děti, první přišlo hned po svatbě

Hned pár měsíců po randění byli zasnoubení a očekávali příchod prvního potomka Brooklyna. O tři roky později se narodil druhý syn Romeo. V roce 2005 Victoria porodila Cruze. V roce 2011 se narodila poslední dcera Harper Seven.

Stěhování a asistentka Loos zažehli první problémy

Ve vztahu se první mráčky objevily v roce 2003. Tehdy Davidova asistentka Rebecca Loos tvrdila, že měla s Beckhamem poměr. Ten ale vše popřel. Nikdy se neprokázalo, že by asistentka mluvila pravdu. Beckhamovi se rázem stali středem pozornosti všech médií. Objevili se na stovce titulkách.

Oba z manželů toto považují za vůbec nejtěžší období v jejich vztahu. Tomu tehdy nepřidalo ani stěhování se do Španělska kvůli kontraktu, který Beckham podepsal. Victoria po určitou dobu zůstala v Británii. Sama ale tvrdila, že to bylo kvůli rodině a škole, kterou musela pro svého syna sehnat.

Loos, která spustila tuto lavinu nepříjemností, které málem stály za rozdělením páru Davida a Victorie, ničeho nelituje. Tvrdí, že by některé věci udělala jinak, ale jedním dechem dodává, že každý z nás má k životu stejný postoj. V televizi, kde vystupovala a mluvila o vztahu s Beckhamem, navíc potkala svého manžela. A tak má pocit, že je vše tak, jak má být.

Zdá se, že jejich vztah má dobrý konec

4. července letošního roku oslavil tento snad nesmrtelný pár již 24 let od své svatby. Rodiče 4 dětí se dokázali přenést přes všechny své problémy a pomluvy o aférce Davida s asistentkou. Zdá se, že to nejhorší mají za sebou a teď už si budou pouze užívat života.

Netflix dokonce v říjnu uvedl dokumentární minisérii BECKHAM, prostřednictvím které představuje život jednoho nejsledovanějších sportovců všech dob. Těšit se tak můžete na pohled do soukromí Davida Beckhama včetně rozhovorů s rodinou, přáteli a spoluhráči.

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz