Horoskopy

Horoskop na dnešek – neděle 22.10.2023. Berani budou umět řešit hádky, Ryby mohou vyřešit složitou situaci, která je tížila

Horoskop na dnešek – neděle 22.10.2023. Berani budou umět řešit hádky, Ryby mohou vyřešit složitou situaci, která je tížila

Beran

Hádky ve vašem okolí umíte vyřešit tak, že se žádná strana necítí jako poražená. Můžete na sebe být hrdí. Snažte se ale najít rovnováhu mezi odpočinkem a prací. Oprávněně můžete mít pocit, že někdo z vašeho okolí se vás snaží využít. Nenechejte si mazat med kolem pusy. Víte, co je třeba udělat ke zlepšení vašeho milostného života. Nebojte se, a jděte do toho! Nemáte co ztratit. Zkuste být otevřenější k investicím. Začít můžete u krátkodobých.

Býk

Máte příležitost změnit svůj život. Nebojte se užít si toho a jednejte podle sebe. Nenechte se ovlivnit ostatními lidmi. Využijte šance a buďte užiteční pro své okolí. Vaše laskavost vám bude vrácena. V lásce jděte nebojácně kupředu. Zadaní mohou zapomenout nezapomenutelnou noc se svým partnerem. Nezadaní se nebojí dát najevo svou náklonnost, což se vyplácí. V práci se zaměřte na praktické úkoly a věnujte pozornost detailům.

Blíženci

Přestanete pochybovat o sobě samém. Cítíte, jako by vás vaše okolí povzbuzovali k tomu, abyste učinili důležitý krok. Postupujete dynamicky vpřed, což může vyvolat závist některých lidí ve vašem okolí. Jejich negativní energie se ale od vás odrazí. Nemáte sklony k depresivním myšlenkám. Dnešní den zažijete velice silné emoce. Snažte se je zpracovat a nepotlačujte je. Pokud vám někdo řekne něco, co není příliš příjemné, neurážejte se. Zamyslete se, co je na tom pravdy.

Rak

Vaše tvrdá práce získává konečně uznání. Je pravděpodobné, že vás to motivuje k další práci. Bohužel ale neumíte dnes příliš šetřit energií, což může způsobit, že na konci dne budete velmi vyčerpaní. Můžete se věnovat relaxaci, józe nebo zkrašlovacím procedurám. To vám zvedne náladu a dobije baterky. Nenechte ostatní, aby vás zneužívali. Neobvyklé chování vašeho partnera je vám podezřelé. Než se pustíte do jeho analyzování, promluvte si raději otevřeně.

Lev

Prosazujete vlastní nápady s velkou vervou. To je důvod, proč se vás ostatní začínají stranit. Jste hluší k jejich námitkám a neustále si vedete svou. Nebuďte tolik urputní. I dobré nápady se dají zlepšit. Udržujte zdravý odstup od některých lidí a vyhnete se tak komplikacím v budoucnu. Váš partner neví, co přesně od něho požadujete. Problém spočívá v tom, že to nevíte ani vy. Je třeba ujasnit si, jakou roli hraje ve vašem životě v budoucnu váš partner. Počítáte s ním?

Panna

Dnes budete středem pozornosti. Umíte ostatní přesvědčit o svém názoru a oni s vámi rádi spolupracují. Vyhněte se vášnivým diskuzím, ty vám ubírají energii. Nemusíte předvádět show, abyste uspěli. Snažte se ostatní odzbrojit úsměvem a laskavostí. Zjistíte, že je velmi snadné zakopat válečnou sekeru, když mají snahu obě strany. Zejména partnerské problémy dnes vyřešíte jako mávnutím kouzelného proutku.

Váhy

Zapřemýšlejte o svém osobním pokroku a nad tím, kde se chcete vidět v budoucnu. Možná budete muset přehodnotit některá ze svých dosavadních rozhodnutí. Ve vašem okolí existuje osoba, která vás neskutečně přitahuje. Víte ale, že se nejedná o osobu, se kterou byste mohli mít vážný vztah. Alespoň na malou chvíli si můžete dovolit bezstarostnost a nechat se unášet vlnami osudu. Buďte diskrétní o svých pracovních plánech, někdo by vás mohl zneužít.

Štír

Díky tomu, že se budete chovat iniciativně, můžete rozmotat problém, se kterým jste se potýkali už dlouho. Nemluvte o svých zdravotních potížích s osobou, kterou zas tak moc neznáte. Můžete působit jako hypochondr. Budete veselí, uvolnění a lehkovážní. To může přilákat pozornost opačného pohlaví. V zaměstnání se vám může podařit získat celkový pohled na věc. Díky tomu lépe zorganizujete činnosti vedoucí k vyřešení problému.

Střelec

Máte klidné jednání a laskavý pohled. Díky tomu se vám může svěřit osoba, kterou příliš neznáte, se svými obtížemi. Budete mít tendence jí pomoci. Nedělejte to ale na úkor vlastní energie. Je možné, že podlehnete nějakému podvodu. Vaše snaha v zaměstnání bude odměněna. V lásce budete čelit výzvě. Cítíte se totiž osamělí, ale na druhou stranu cítíte odpor ke svému partnerovi. Nebe vám pošle pomoc, kterou potřebujete.

Kozoroh

Spokojenost najdete přesně tam, kde jste očekávali. Problémy, které vás dnes potkají, vyřešíte bez zvýšeného úsilí. To vám může posílit sebevědomí. Nebojte se zpomalit, všechny termíny stíháte. Šetřit energií se vám vyplatí. Naslouchejte nápadům ostatním, mohou vás inspirovat. Váháte nad příležitostí, která se vám otevřela. Vyřešit vám to pomůže dobrý přítel, který s vámi má ty nejlepší úmysly. Připravte se na týmovou práci. Nevyhnete se jí.

Vodnář

Příliš pečujete o lidi ve svém okolí a málo pozornosti věnujete sami sobě. Vyhraďte si dnes čas, který budete mít jen pro sebe. Dejte si horkou koupel, výživnou masku na vlasy či obličej, anebo si zajděte na masáž. Své emoce můžete zpracovat prostřednictvím kreativních činností. Váš partner nemusí mít stejný pohled na věc, jako vy. Vyslechněte ho, ať pochopíte jeho stanovisko. Usmířit neznamená podřídit se. Síla vůle vám pomůže postoupit v kariéře.

Ryby

Složitá situace, která vás tížila, bude mít nakonec jednoduché řešení. Budete se divit, že jste ho neviděli už dříve. Na druhou stranu se vám ale velice uleví. V lásce dostanete odpověď na otázky. Díky tomu můžete být své milované osobě mnohem blíže. Ve vašem životě se může objevit osoba z minulosti, o které jste v poslední době přemýšleli. Zjistíte, že už si nemáte co říci. Ve společnosti se chováte sebevědomě, ostatní lidé jsou s vámi rádi.