Celebrity

Prsa celebrit: kdo šel pod kudlu před rokem 2024?

Prsa celebrit: kdo šel pod kudlu před rokem 2024?

Některé ženy mají ňadra malá, jiné se zase pyšní objemným hrudníkem. Ačkoli se v minulosti musely ženy spokojit s tím, co jim příroda nadělila, dnes existuje možností o poznání víc. Plastická chirurgie dává mnoho možností. Můžete si ňadra nechat zvětšit, zmenšit či vytvarovat. Nechat si do nich vložit silikonové implantáty nebo pro úpravu použít vlastní tukovou tkáň. Které celebrity v roce 2024 podstoupili plastickou operaci prsou?

Prsa celebrit jako téma č. 1

Hollywoodská herečka Angelina Jolie si před několika lety nechala odstranit mléčné žlázy kvůli riziku rakoviny prsu. Kvůli tomu jí lékaři mléčnou tkáň nahradili právě silikonem. Na první pohled tak nikdo nepozná rozdíl. Implantáty si nechala vložit také zpěvačka Taylor Swift. Ta se stala slavnou na hraně své puberty a už tehdy měla spíš drobnější hrudník. Ani s přibývajícím věkem jí však nijak nenabyl na objemu, a proto si nechala vložit silikonové implantáty.

Do dlouhé řady amerických hereček a zpěvaček se řadí také Lindsay Lohan. Královna večírků a herečka, která se po propařené pauze nyní pomalu vrací na scénu. Dokonce několik plastických úprav poprsí podstoupila Megan Fox a přírodní nejsou ani prsa Kaley Cuoco nebo Demi Moore

Prsa celebrit v českém rybníčku

Ani slavné Češky se plastické chirurgii nevyhýbají. Ba naopak! Mnoho z nich se k úpravě svého zevnějšku hrdě hlásí a podobné zákroky dokonce doporučují. Zvětšená ňadra má například influencerka Kristýna Třešňáková, moderátorka Zuzana Belohorcová, zpěvačka Michaela Nosková, modelka Eliška Bučková, moderátorka Zorka Hejdová či vicemiss Tereza Budková.

Prsa si také nechala zvětšit nestárnoucí zpěvačka Dara Rolins nebo moderátorka a zpěvačka Martina Pártlová. Většina ze slavných žen si toto rozhodnutí chválí, najdou se však i ženy, které si později zvětšení rozmyslely, a na operační sál šly znovu.