Celebrity

Lucie Bílá oslavila výročí s Filipim: Vysněného muže má už 8 let

Lucie Bílá oslavila výročí s Filipim: Vysněného muže má už 8 let

Zpěvačka, která se přes rock a muzikál dostala až k vydávání vlastních CD. Držitelka mnoha ocenění, mezi kterými nechybí ani třináct absolutních Slavíků nebo ceny Anděl. Pořádá koncerty, založila charitativní obchod a napsala knihu. Lucie Bílá je ale pořád pokorná, jako by to bylo včera, kdy přijala své umělecké jméno. A ta nejkrásnější zpráva? S partnerem Radkem Filipim právě oslavili osmé výročí.

Syn Filip a nepovedená manželství

Pár let po sametové revoluci se zpěvačce narodilo jediné dítě, syn Filip. Patner, producent Petr Kratochvíl, ale brzy poté navázal vztah s miss Pavlínou Babůrkovou. Nicméně dnes spolu vychází dobře, Petr je spoluvlastníkem jejího divadla a špatné věci jsou překonány. Společný syn Filip je dávno dospělý a mamince pomáhá například s technikou v divadle. 

Jen asi rok byla Lucie vdaná za pozounistu Stanislava Penka, to bylo mezi lety 2002 a 2003. Za nějaký čas vyšel najevo její vztah s Václavem Noidem Bártou, který v roce 2006 zpečetili svatbou. Ani s ním to ale zpěvačce nevyšlo a přišel rozvod. 

Štěstí s bodyguardem

S Radkem Filipim se seznámili po premiéře muzikálu Carmen, kde ji poprvé zaujal. Dlouhé roky u Lucie pracoval jako bodyguard a řidič a doprovázel ji na akce. Netrvalo to dlouho a v roce 2017 už byli spolu. Po nečekaném oznámení rozchodu všichni spekulovali, jestli jejich vztah nepokračuje dál a měli pravdu. To, že vedle sebe září už osm let nevidí jen jejich okolí, ale také fanoušci na sociálních sítích. „Jsem tak ráda, že jsi lásko. V tom zmatku všeho co je kolem, jsi můj maják v moři. Děkuji ti za zázemí, za každé obejmutí, za pohlazení a hlavně za ten pocit, že je svět hezčí než teď zrovna je…,“ vyznala Lucie Bílá lásku svému partnerovi. 

Zdroj titulního obrázku: Profimedia.cz