Horoskopy

Dnešní horoskop – sobota 11.11.2023. Rak bude mít dobrou náladu, Ryby mohou zažít stres v zaměstnání

Dnešní horoskop – sobota 11.11.2023. Rak bude mít dobrou náladu, Ryby mohou zažít stres v zaměstnání

Beran

Je načase dokončit všechno, co jste komu slíbili. Nezapomeňte i na sliby, které jste dali sami sobě. Jakmile ukončíte všechnu práci, můžete dosáhnout duševního klidu, po kterém tolik toužíte. Protože se bojíte o vlastní nezávislost, máte potíže přijímat pomoc od ostatních. Díky tomu se na nabídky pomoci můžete tvářit velmi nepřívětivě. Je zapotřebí chovat se přátelsky, i když nechcete přijmout pomoc. Neodraďte ostatní svou nepřístupností.

Býk

Uvědomte si, že rozhodnutí, která uděláte, ovlivňují i vaše nejbližší. Proto je dobré dát také na jejich názory a rady. Vaše tvrdohlavá povaha může způsobit mnohé potíže. Jedno rozhodnutí může způsobit dominový efekt, takže si všechno dobře promyslete. Vaše činy mohou mít nedozírné následky. Neslibujte nic, co nedokážete splnit. V zaměstnání se spoléhejte na své znalosti a výsledky si dvakrát zkontrolujte, než je odevzdáte.

Blíženci

Nevzdávejte, pokud všechno nejde podle vašich plánů. Buďte vytrvalí, protože jedině tak se můžete posunout kupředu. Snažte se přemýšlet, jaké mohou mít jednotlivá opatření důsledky. Pokud budete rozumně uvažovat, můžete zjistit, co je hlavní příčinou vašeho problému. V domácnosti vládne harmonie. To můžete využít jako zdroj energie pro všechny své činy. Naplánujte si společný výlet, kterým můžete vylepšit své vzájemné vztahy.

Rak

Budete mít velmi dobrou náladu, která vyplývá z energie, kterou kolem sebe máte. Obklopujete se spolehlivými lidmi, kteří vás umí podpořit. Vracíte jim stejnou mincí. Můžete získat šanci na další přivýdělek. Je ale důležité uvědomit si, že vám to zabere určitý čas. Můžete si dovolit strávit další čas mimo rodinu? Vyrazte spolu na výlet nebo vezměte partnera do společnosti. Odměňte se za svou tvrdou práci nicneděláním.

Lev

Poslední dobou můžete pociťovat únavu. Baterie vám mohou dobít chvíle strávené s rodinou, kterou milujete nade vše. Ve vašem okolí se nachází osoba, která vás dokáže přesvědčit i k činům, do kterých se vám právě teď nechce. Můžete mít pocit, že jste přitlačeni ke zdi. Máte dvě možnosti: odmítnout nebo přijmout výzvu. Je dobrý den pro stanovení hranic ve vztazích mezi lidmi. Nebojte se říci, po čem toužíte, a co si nepřejete.

Panna

Dejte si pozor na svá slova, protože ta mohou mít velký dopad na ostatní. Můžete toho využít ve svůj prospěch, někdy ale zbytečně zraňujete ostatní. Snažte se veškerá svá sdělení šířit s důrazem na diplomacii. Pokud pracujete v právní nebo lékařské oblasti, můžete dnes dosáhnout velkého výkonu v zaměstnání. Je možné, že se vám může do rukou dostat informace o někom z vašich nejbližších. Buďte diskrétní, ať vás někdo nenařkne, že jste pomluvu vypustili vy sami. Nemáte podloženou pravdivost tohoto tvrzení.

Váhy

Vaše komunikace je na vysoké úrovni. Ostatní vám pozorně naslouchají a rádi vás následují. Toho můžete využít v zaměstnání, abyste získali kolegy na svou stranu. Je možné, že budete muset využít služeb právníka. Buďte velmi opatrní zejména při řízení dopravního prostředku. Může jít o finanční ztrátu, ale také o zdraví. Po finanční stránce máte dobré štěstí, je ideální čas investovat. Vybírejte si ale nepříliš rizikové projekty.

Štír

Působíte důvěryhodně, a proto se vám někdo z vašich blízkých může svěřit. Je potřeba nechávat si něco pro sebe. I když jste se k informaci dostali, byla určena pravděpodobně jen vašim uším. Problémy ostatních vás mohou přimět k přehodnocení životních postojů. Dělejte rozhodnutí podle sebe a ne taková, která jsou od vás očekávána. Řešte problémy okamžitě, když nastanou. Nebojte se překážek, všechny zvládnete díky své inteligenci.

Střelec

Nestrkejte nos do cizích záležitostí! Kdyby ostatní chtěli, přizvou vás k rozhovoru. Jestliže budete k činům ostatních lidí podezřívaví, je možné, že u nich ztratíte důvěru. Nechte si své kritické myšlenky pro sebe. Toužíte po dokonalosti, které ale bohužel nelze dosáhnout. Je těžké soustředit se na práci, když tolik toužíte po romantice. Nezadaní by měli vyhledávat skupiny kreativních, pozitivně naladěných lidí. V zaměstnání jste posedlí detaily, díky čemuž můžete pracovat příliš pomalu.

Kozoroh

Někdo čeká, až se mu ozvete. Zkuste zkontaktovat i přátele, které jste delší dobu neviděli. Máte dobrou příležitost naučit se něco nového. Pokud se v práci nemůžete přihlásit na vzdělávací kurz, podívejte se po veřejně dostupných kurzech. Svou energii si můžete dobít u jakékoli formy umění. Ta vás může inspirovat k vlastní tvorbě. Máte obrovskou schopnost soustředit se na to důležité. Nebojte se přijmout i náročnější úkoly.

Vodnář

To, co si myslíte, a to co cítíte, není v souladu. Nemusíte souhlasit se skupinou jen proto, abyste vypadali, že do ní zapadáte. Je dobré vyrazit na výlet se svým milovaným. Potřebujete přerušit každodenní rutinu a věnovat se sami sobě. Nezadaní, můžete zjistit, že to pravé štěstí se nenachází v dálkách, ale přímo za rohem. Buďte ohleduplní ke svým kolegům. Vaše výkonnost je na nejvyšší možné úrovni, a tak se může stát, že vám ostatní nestačí.

Ryby

Buďte dnes sami sebou. Neohlížejte se na to, jak vás přijímá okolí. Jednejte tak, jak je pro vás přirozené. Někdo z vašich blízkých potřebuje povzbuzení. Rozhlídněte se kolem sebe, protože sám od sebe za vámi nepřijde. K ostatním lidem se chovejte přátelsky, můžete si získat jejich sympatie. Nebojte se darovat dobrou energii těm, kteří si ji zaslouží. Na pracovišti existuje určité napětí. Od stresu se můžete oprostit četbou knihy v klidném prostředí.