Horoskopy

Horoskop na dnešek – úterý 31.10.2023. Štíři by si měli zachovat trpělivost, Vodnáře čeká rušný den

Horoskop na dnešek – úterý 31.10.2023. Štíři by si měli zachovat trpělivost, Vodnáře čeká rušný den

Beran

Je třeba zamyslet se nad finanční situací. Pocit, že začínají potíže, je oprávněný. Vyhněte se ale unáhleným rozhodnutím, všechno si dobře promyslete. Dejte si pozor na zbytečné pohyby, hrozí úrazy nebo zablokování svalstva. Je ideální čas na procedury zaměřené na hubnutí. Budou mimořádně účinné. Buďte tolerantnější k rozmarům svého milovaného a nesnažte se jej změnit. Nesnažte se ostatním vnucovat své názory, abyste pro sebe získali lepší podmínky.

Býk

Dnes u vás budou vynikat takové vlastnosti, jako je výkonnost a schopnost překonávat potíže. Nemusíte se ničeho bát, vše, co vám dnes přijde do cesty, hravě zvládnete. Nesnažte se dosáhnout rychlého zisku, s velkou pravděpodobností se bude jednat o podvod. Spoléhejte se na vlastní síly a nedejte na rady ostatních. Nečekejte, že se vám dostane pomoci zvenčí. Své tělo můžete snadno zbavit toxinů, pijte více tekutin a zařadit můžete také čaje na hubnutí.

Blíženci

I když máte spoustu kreativních nápadů, nespěchejte s nimi. Vhodná bude dnes spíš monotónní práce, věnujte se proto rutinním záležitostem. Plnění obvyklých záležitostí může být pro vás příjemné, a dokonce u nich můžete i relaxovat. Je dobré na čas nepoužívat hlavu, vypnout a nechat myšlenky volně plynout. Vzdejte se nutkání řešit osobní problémy intrikami a pomluvami. Nezabývejte se maličkostmi a zaměřte se na to hlavní.

Rak

Je skvělý den dokončit všechny započaté úkoly. Práce vám půjde od ruky. Je dobré uzavřít všechny započaté záležitosti, včetně dluhů. Neodkládejte řešení problémů na později, štěstí je na vaší straně. Pozvání na zajímavou exkurzi si dobře rozmyslete, než odmítnete. Máte sklony zkoušet něco nového, ideálně něco adrenalinového. Dejte si ale pozor na nepříjemné následky. Ať už se pustíte do čehokoliv, vždycky naslouchejte hlasu svého rozumu.

Lev

Naplánujte si den tak, abyste všechno stihli. Nesnažte se své úkoly udělat co nejrychleji, zaměřte se na kvalitu zpracování. Je totiž možné, že byste se mohli dopustit velké chyby. Pokud máte naplánovanou operaci, vězte, že všechno dobře dopadne. Nemusí jít pouze o nutné operace, ale také ty, které vedou ke zkrášlení. Budete toužit po nových informacích. Zapište se do kurzu, kde se můžete dozvědět spoustu nového. Je ideální čas vyrazit na výlet, nebo si jej alespoň naplánovat.

Panna

Je vhodný čas k podepisování smluv a nových partnerství. Máte velmi dobré vyhlídky pro kariérní růst. Nezdržujte se maličkostmi, snažte se plně soustředit na svou práci. Právě nyní budou mít očistné procedury výjimečný účinek. Snažte se proto zbavit co největšího množství toxinů ze svého těla. Pijte více tekutin a detoxikační čaje. V komunikaci s opačným pohlavím buďte velmi opatrní, můžete totiž impulzivně udělat nebo říci něco, co vás bude později velmi mrzet.

Váhy

Snažte se odolat pokušení vyřešit všechny problémy najednou. Bohužel to není možné a pokusíte-li se o to, můžete ztratit přehled. Pohybujete se správným směrem, ale snažte se postupovat krok za krokem a nikoli najednou. Snažte se pokračovat v započatém a klidně si pište poznámky, kde jste v plnění daného úkolu skončili, a co je ještě zapotřebí udělat. Otevírá se vám velká příležitost. Toužíte po změně, přesto si dobře rozmyslete důsledky svého rozhodnutí.

Štír

S trpělivostí a pracovitostí dnes dojdete nejdál. Všechna překvapení spojená se situací v zaměstnání, se nakonec obrátí v dobré. Očekávejte jen příjemná překvapení. Je možné, že si díky nim pomůžete dokonce i finančně. Rodiče ve znamení Štíra se mohou dopustit velmi vážné chyby na svých potomcích: snažte se být organizovanější a více svým dětem naslouchejte. Zapomeňte na sobecké pocity a podřiďte se štěstí svých milovaných. Nakonec z toho budete mít sami velkou radost.

Střelec

Ve vzduchu jsou zajímavé a velmi ambiciózní projekty. Možná k nim nemáte dostatek sebevědomí, jste ale obklopeni lidmi, kteří vám mohou dodat odvahu. Nebojte se o ně opřít a buďte připraveni jim sami pomoci. Právě dnes je ideální čas začít s procedurami zaměřenými na redukci hmotnosti. Budou totiž velmi účinné. Pro lásku jste schopni mnohého. Dejte si pozor na neuvážené činy, snažte se zapojit svůj rozum, než se do něčeho pustíte. Existují velké šance na zlepšení vztahů s příbuznými.

Kozoroh

Budete mít úspěch v profesionální činnosti. Soustředění v zaměstnání je na nejvyšší možné úrovni. Snadno můžete dosáhnout velkých úspěchů. Budete mít příležitost potěšit svou rodinu. Chopte se jí, protože tak můžete upevnit vzájemné vztahy. Pokud podstoupíte vážnou léčebnou proceduru, která bude vyžadovat hojení, vězte, že rekonvalescence proběhne rychle a bez problémů. Snažte se strávit co nejvíce času s rodinou či přáteli.

Vodnář

Čeká vás rušný den, budete se muset vyrovnat s úkoly, se kterými jste nepočítali. Některý z vašich kolegů totiž z důvodu nemoci nepřijde do práce, a je třeba za něho udělat neodkladné záležitosti. To vás může trochu zpomalit. Díky tomu, že všechno zvládnete, posílíte si sebevědomí. Zasloužíte si odpočinek, popřemýšlejte proto o tom, kam byste si mohli vyrazit. Nemusíte cestovat daleko. I malý výlet může pomoci rozhýbat věci a přinést nové známosti.

Ryby

Zaměřte se na řešení domácích problémů. Je možné, že z tohoto důvodu budete trávit dnešní den v konfliktech a nedorozuměních. Na konci tunelu je ale světlo, které opravdu stojí za to. I když máte chuť lenošit, neberte si volno z práce. Dejte si pozor na nevyřešené problémy, ty mohou v budoucnu znamenat mnohem větší potíže. Osud přeje zamilovaným Rybám, můžete se dočkat nečekaných vyznání lásky. Nezapomeňte i vy projevit svou náklonnost, například malým dárečkem.