Horoskopy

Povalečná znamení: Tyhle 4 znamení mají sklony k lenosti a nemohou za to

Povalečná znamení: Tyhle 4 znamení mají sklony k lenosti a nemohou za to

Jste spíše aktivní a sportovně založená a doslova vás vytáčí partner tím, jak je líný? O víkendu se rád povaluje na gauči a sleduje raději nekonečné seriály, než aby s vámi šel na procházku či nedej bože provozoval nějakou sportovní aktivitu? Nenechte se zmást, třeba za to opravdu nemůže a lenost mu předurčily hvězdy! Zejména tato 4 znamení mají k lenosti sklony.

Býk (21.4. – 21.5.)

Vychutnávají si požitky života mezi které řadí zejména jídlo a odpočinek. Obtížně se přemlouvají k jakékoli činnosti, obzvlášť pokud jim nepřináší okamžité uspokojení. Jsou pohodlní a málokdy opustí svou komfortní zónu. V případě že od nich něco chcete, nejlépe je namotivujete dobrým jídlem nebo finanční odměnou. V opačném případě si budete muset počkat.

Rak (22.6. – 22.7.)

Stojí na pomyslném žebříčku mistra v nicnedělání. Užívají si život po svém – líně. Čtení knih pod teplou dekou, poobědový šlofíček nebo jakýkoli jiný šlofíček během dne, pomalé vstávání a odkládání budíku, sledování televize či západů slunce, to je pro Raky plnohodnotná náplň jejich volného času. Ve svém zaměstnání se také příliš nepředřou a pracovní úkoly několikrát odkládají.

Lev (23.7. – 22.8.)

Lvi sice milují, být středem pozornosti, ale to je tak jediné k čemu se donutí – uspořádání večírku či párty na které mohou zářit a být obdivování, to je aktivita, ke které nemají odpor. Jsou schopni, zaplatit si druhé, aby udělali práci za ně. V podstatě nic nedělání je takové jejich hobby, a dokonce se tím ani nijak netají! Raději si budou někde v klidu hovět, než aby vynaložili jakékoli úsilí.

Vodnář (21.1. – 20.2.)

Možná vás to překvapí, ale tím že se Vodnáři vznáší ve své mysli, mnohdy je jim to spíše na škodu. Rádi by sice změnili svět, ale nejsou příliš schopni, tvrdě bojovat za své ideály. Jednoduše nesnáší nudné věci, proto je složité, aby se pro něco zapálili. Ano, s tím souvisí i fakt, že domácí práce či vynášení odpadků jim je cizí. Na stranu druhou velmi často pomáhají druhým, což ale pak ve výsledku vede k tomu, že jim samotným již nezbývá energie.