Horoskopy

Týdenní horoskop 30. říjen – 5. listopad 2023. Rak by měl plnit pouze nezbytné úkoly, Kozorohům hrozí spory s milovanými

Týdenní horoskop 30. říjen – 5. listopad 2023. Rak by měl plnit pouze nezbytné úkoly, Kozorohům hrozí spory s milovanými

Beran

Můžete očekávat o něco méně štěstí, než v minulém týdnu. Dejte si pozor na to, co říkáte, protože vaše slova mají velkou sílu. Mohou ublížit, anebo se otočí proti vám. Budete vystaveni duševnímu stresu. Pokud jste si v minulosti vzali půjčku, můžete se nyní potýkat s problémy ohledně jejího splácení. Přestaňte utrácet za nepotřebné věci. Ve vaší rodině se stane šťastná událost, která se stane centrem pozornosti. Odložte všechny negativní myšlenky stranou. Z některého z vašich nepřátel, se nakonec může stát přítel.

Býk

Vzhledem k vašemu dobrému zdraví si posílíte i důvěru v sebe sama. Zlepší se vaše duševní zdraví, takže se budete moci lépe starat o osoby ve společné domácnosti. Vymyslete jim nový jídelníček založený na zdravých potravinách a vyvarujte se konzumace studených věcí. Tento týden můžete zaznamenat nečekaný příjem z předchozí investice. Předtím, než peníze utratíte, si to dobře rozmyslete. Neslibujte nic, co nebudete schopni splnit.

Blíženci

Naslouchejte svému tělu, jedině vy víte, co je pro vás nejlepší. Ohledně svého zdraví nepřijímejte rady od svých známých, kteří nejsou lékaři. Snažte se vyhýbat alkoholu. I když můžete očekávat finanční zisky, nedobrá rozhodnutí z minulých období způsobí, že vám z nich moc nezbude. Při nakládání s penězi se vyhněte všemu rizikovému a ukládejte si je raději na spořicí účet. Vlastní inteligence vám pomůže při řešení problémů v domácnosti i na pracovišti. Můžete se na ni spolehnout.

Rak

Nemáte dostatek energie na to, abyste zvládli všechno, co jste si naplánovali. Naštěstí je možné některé z úkolů přesunout na později. Věnujte se jen těm, které jsou naprosto nezbytné. Vaše finanční záležitosti jsou v naprostém pořádku, můžete dokonce zaznamenat příležitost k dalšímu zisku. Tento týden se můžete pohádat s někým z rodiny. Abyste tomu předešli, oceňujte práci ostatních, i když udělali něco, co byste vy udělali jinak. Nepoukazujte na nedostatky ostatních.

Lev

Omezte pití kávy nebo čaje. Dejte si maximálně jeden šálek denně, jinak můžete zaznamenat negativní účinky na své zdraví. Pokud se léčíte s kardiovaskulárními onemocněními, vyhněte se kávě úplně. Není vhodný čas na investice, své peníze si můžete odložit na spořicí účet, protože z toho běžného byste je mohli snadno utratit. Snažte se strávit co nejvíce času s dětmi. Doplní vám chybějící energii a naplní optimismem. Vyhněte se zahájení nového projektu, protože můžete učinit rozhodnutí, které negativně ovlivní vaši budoucnost.

Panna

Nastavujete si laťku příliš vysoko. Očekáváte od sebe opravdu hodně. I když se vám daří svá očekávání plnit, stojí vás to spoustu energie. Může to být škodlivé i pro vaše zdraví. Nezaměřujte se pouze na to, co je potřeba udělat, ale také na to, co dělat chcete. To je prospěšné pro duševní pohodu. Díky své tvrdé práci a zodpovědnému přístupu se vám mohou otevřít nové příležitosti k přivýdělku. Za předpokladu, že do nich nebudete muset sami investovat, přijměte je.

Váhy

Budete pociťovat větší únavu, než v minulém týdnu. Je třeba zaměřit se na činnosti, které vás baví. V práci odveďte jen to nejnutnější, a pokud můžete, delegujte. Zbytek si nechte na později. Nezapomeňte odpočívat. Zapište se na kurzy jógy, které vám pomohou uklidnit vnitřní svět. Dejte si pozor na zbytečné výdaje, které by mohly zhoršit vaši finanční situaci. Utrácejte pouze za nezbytné věci, které jsou pro vás důležité. Budete se podílet na velmi důležitém rozhodnutí týkající se celé rodiny.

Štír

Udělejte si čas alespoň na jeden výlet se svou rodinou nebo s blízkými přáteli. Vyvarujte se přejídání, protože hrozí potíže týkající se vašeho zažívání. Můžete trpět nedostatkem financí, protože jste v minulých dnech nadměrně utráceli. Porozhlédněte se po nějaké možnosti, jak si můžete přivydělat. Zkuste na internetu prodat věci, které nepotřebujete. Pokud se v zaměstnání přestanete snažit odvádět dobrou práci, může se vám stát, že se ocitnete „na koberečku“. Je třeba bojovat se svou leností.

Střelec

Tento týden můžete zaznamenat spoustu pozitivních změn týkající se vašeho zdraví. Díky tomu budete moci popřemýšlet i o zapsání do nového sportovního kurzu. Zlepší se také vaše duševní zdraví. Jste v pokušení utrácet za věci, které nepotřebujete. Zkuste se porozhlédnout doma, jestli už nevlastníte něco takového, co chcete koupit. Doma vládne energie, což vám pomáhá vypořádat se stresem. Vymýšlejte společné aktivity, které upevní vaše vztahy. Neberte své nejbližší jako samozřejmost. I o vztahy se musí pracovat.

Kozoroh

Existuje velká pravděpodobnost, že se při řízení dopravního prostředku dopustíte nedbalosti. Ta může znamenat újmu na zdraví, a to nejenom vašem, ale také ostatních účastníku dopravního provozu. Pokud obchodujete se zahraničními partnery, můžete zaznamenat velký úspěch. Z toho budete mít ekonomické výhody. Obecně jste ale spíše podráždění a příliš tvrdohlaví. To může způsobit, že se vás ostatní budou stranit. Nakonec můžete zůstat osamělí. Existuje také možnost konfliktů s lidmi, které milujete.

Vodnář

Tento týden bude pro vaše zdraví lepší, než předchozí. Nenechte se mýlit a nezajeďte to starých kolejí. Ty by mohli způsobit navrácení nemoci. Snažte se o zdravý životní styl – jezte co nejvíce ovoce a zeleniny, nezapomínejte na dostatečný pitný režim a na pohyb. Dejte si pozor na utrácení za věci, které nepotřebujete. I když vám to nezpůsobí vážné finanční potíže, můžete se potýkat s nadbytkem věcí v domácnosti. Kvůli vměšování některých členů své rodiny nejste schopni strávit svůj čas podle vlastních představ. To může vést k pocitu frustrace.

Ryby

Máte pocit, že vám nikdo nerozumí. Nedávejte na rady ostatních, pokud jim sami nedůvěřujete. Naslouchejte svému tělu, protože právě teď vám dává rady, co je třeba udělat pro lepší zdraví. Možná vám chybí ve stravě určité živiny. Příznaky a zdravotní nepohodlí si sepisujte na papír. Poradit vám může také to, že budete mít chuť na určitou skupinu potravin. Pokud jste v minulosti investovali, můžete nyní zaznamenat finanční zisk. V rodině se mohou vyskytnout mnohé konflikty. Naštěstí se všichni budou snažit o jejich odstranění. Počkejte, až opadnou emoce.