Krása a módaMóda

Nádherná móda pro teplý podzim 2023

Nádherná móda pro teplý podzim 2023

S příchodem podzimu je potřeba vyměnit šatní. Vzdušné letní oblečení často nahrazujeme teplými a pohodlnými kousky. Vzhledem k tomu, že podzim je dokonale barevný, přímo vybízí i k barevnému šatníku. Jaké barvy do podzimního šatníku zařadit? Vezměte si inspiraci z přírody. IN na podzim 2023 budou hluboké odstíny zelené barvy, teplé hnědé tóny všech odstínů, odstíny purpurové a červené barvy. To vše doplněné bohatou zlatou barvou. Nemusíte se obávat kombinací a experimentů.

Pokud chcete vypadat skvěle jak během všedních dnů, tak třeba i pro slavnostní okamžiky, nechte se inspirovat našimi podzimními tipy.

Podzimní oblečení pro dokonalou eleganci

Hledáte pohodlné podzimní kousky, které splňují dress code? Sháníte business oblečení nebo outfit pro významnou událost? Z módy nikdy nevyjdou plátěné kalhoty, dámské košile či svetříky. Tyto kousky můžete obléknout i do divadla nebo na důležitou schůzku.

Podzimní oblečení v ležérním stylu

Milujete pohodlné podzimní kousky? Pak si pořiďte džíny, triko a mikinu a na nohy obujte tenisky. To jsou topy vašeho podzimního šatníku. Ležérní styl je nejen pohodlný, ale můžete jej obléci pro běžné nošení do práce i volný čas. Kombinace v ležérním stylu jsou skoro nevyčerpatelné. Základ představují dobře padnoucí džíny. Ty můžete doplnit jakýmkoli horním dílem.

Podzimní kousky ve sportovním stylu

Teplý podzimní čas přímo vybízí ke sportovním aktivitám a k toulkám v nádherně zbarvené podzimní přírodě. K tomu však potřebujete pohodlné podzimní oblečení. Co si obléknout pro volnočasové aktivity? Ideální volbou jsou funkční kousky. Ty vás udrží v teple a suchu i pokud bude počasí proměnlivé.

Nezapomínejte na vrstvení

Mezi důležité aspekty podzimního outfitu patří vrstvení. Pořiďte si teplý svetr, podzimní vestu, dlouhý kabát a příjemnou šálu. Tyto kousky dokonale zkombinujete. Nezapomínejte na vhodné barevné kombinace. Jednobarevný svetr a vestu dokonale doplní barevný šátek. Krátkou podzimní bundičku doladíte skvělým kardiganem. Díky vrstvení se snadno a rychle přizpůsobíte proměnlivému podzimnímu počasí.

Vrsvení oblečení k podzimu patří