Horoskopy

Horoskop na dnešek – neděle 29.10.2023. Panna čeká šťastný den, Štíra čekají dobré zprávy

Horoskop na dnešek – neděle 29.10.2023. Panna čeká šťastný den, Štíra čekají dobré zprávy

Beran

Je pro vás snadné navázat kontakt s ostatními lidmi. Můžete tak dnes mít velice zajímavou společnost. Pro udržení dobrého zdraví bude zapotřebí přidat pohyb. Číhá na vás nervová únava, proto se zaměřte na relaxaci, jako je masáž nebo horká koupel. Pozorně naslouchejte nápadům ostatních lidí. Mohou vás inspirovat. Vaše osobní kouzlo vám přináší štěstí v lásce. Po finanční stránce nedělejte žádné důležité rozhodnutí. Nemůžete se dnes příliš soustředit.

Býk

Vracejí se vám staré vzpomínky a mohou vám začít dělat starosti. Myslete spíše na budoucnost. Je těžké chovat se rozumně, ale snažte se příliš nepodléhat emocím. Máte spoustu energie, nezapomeňte ale odpočívat. Máte dostatek inspirace k tomu, abyste splnili všechno, co jste si naplánovali. Ve vztahu buďte upřímní a můžete se dočkat harmonie. V zaměstnání jste trochu líní, paradoxně vám to ale pomůže vyvinout způsob, kterým si zjednodušíte práce.

Blíženci

Nebojte se riskovat! Je to nebezpečí, ale dnes se můžete spolehnout na své štěstí. Dejte si pozor, hrozí vám problémy s močovým měchýřem. Dobře se oblékejte, než vyrazíte ven a nesedejte na studená místa. Starosti, které vás trápili, jste už řádně vyřešili a odstranili. Díky tomu máte velice dobrou náladu, kterou šíříte i do svého okolí. Pokud vás partner nedokáže podpořit nebo rozesmát, popřemýšlejte nad budoucností tohoto vztahu. V zaměstnání je třeba zdvojnásobit své úsilí.

Rak

Omezení vám berou motivaci postupovat dál. Nenechte se zlomit. Někdy stačí trochu zpomalit a problémy se rozestoupí samy od sebe. Nepochybujte o tom, že nakonec všechno dobře dopadne. Dobrým způsobem, jak si dobít baterky, je meditace. Víte přesně, co máte dělat, abyste napravili neúspěchy v milostném životě. Nechte se vést svou intuicí. Vytrvalost přináší ovoce. V zaměstnání vám chybí takt, dejte si proto pozor na to, co říkáte.

Lev

Umíte dobře vyjádřit své nápady, které jsou naprosto jedinečné. Díky tomu máte kolem sebe spoustu lidí, kteří s vámi chtějí spolupracovat na jejich aplikaci. Umíte splnit všechno, co jste naslibovali, díky čemuž zlepšíte svou důvěryhodnost. Později si naplánujte relaxační aktivity, jako je masáž nebo horká koupel. Nebudete se chtít řídit předpisy, snažíte se za každou cenu být jedineční. To se vám dnes vyplatí. Umíte ostatní lidi nasměrovat tam, kam chcete, aniž by tušili, že to nebyl jejich vlastní nápad.

Panna

Chcete přemýšlet o vážnějších tématech. Ve vašem okolí se ale nenachází nikdo, kdo by chtěl takto hluboce diskutovat. Možná budete dobré, nechat si tato témata pro sebe. Zapřemýšlejte nad tím, jakým způsobem vydáváte energii. Možná bude zapotřebí přehodnotit některé dnešní úkoly. Nebojte se žádné výzvy. Budete úspěšní ve všem, na co sáhnete! I přes svou pečlivost můžete udělat hloupou chybu. Odstranit ji je jednoduché, ale může vám to vzít čas, který byste věnovali svým koníčkům.

Váhy

Nemáte nouzi o nové nápady, jen si dejte pozor na to, aby měli hlavu a patu. Nechte ostatní, aby vám řekli svůj názor, mohou vás upozornit na případné nedostatky. Nezapomeňte si udělat čas sami pro sebe. Je ideální čas někam vycestovat, pomůže vám to zbavit se každodenní rutiny. Poslouchejte rady svého dobrého přítele, díky němu můžete dosáhnout svých cílů. Dejte si pozor na falešné lidi. Existuje pravděpodobnost, že se vás někdo pokusí využít k vlastním cílům. Hrozí konflikt s kolegou.

Štír

Můžete očekávat dobré zprávy! Ty vám zlepší náladu. Po celý den budete kolem sebe vysílat velice pozitivní vibrace. Snažte se využít svůj vnitřní klid k tomu, abyste se zamysleli nad tím, co očekáváte od budoucnosti. Vaše tělo vám dává znamení. Ve stravě existuje něco, co vám chybí. Snažte se upravit svůj jídelníček. Díky svému pohotovému myšlení se můžete vyhnout mnohým problémům. Spolehněte se na svůj úsudek. Rady ostatních si můžete vyslechnout, rozhodněte se ale podle sebe.

Střelec

Budete mít šanci napravit chybu, které jste se v minulosti dopustili. Čekají vás dobré zprávy, které vám řekne někdo, koho velmi dobře znáte. I když budete chtít veřejně slavit, snažte se udržet co nejvíce klidu. Jste až příliš posedlí svými povinnostmi. Nezapomeňte si do svého denního plánu napsat také čas, který strávíte sami se sebou. Je to důležité pro udržení dobré hladiny vaší energie. Zadaní, prodiskutujte s partnerem, jak vidíte společnou budoucnost.

Kozoroh

Čekají vás dobré zprávy, které vám umožní posun kupředu. Ostatní stojí o vaši společnost, ale vy byste si raději zalezli někam, kde budete sami. To může být vyčerpávající. Nastavte hranice, za které ostatní prostě nepustíte. Někdo z rodiny ve znamení Váhy bude potřebovat vaši pomoc, ale neřekne si o ni. Je třeba projevit vlastní iniciativu. Je skvělý den diskutovat o nejrůznějších věcech. Využijte toho, abyste s partnerem prodiskutovali společnou budoucnost.

Vodnář

Máte hravou náladu. Šíříte kolem sebe optimismus a uvolněnou náladu, díky čemuž ostatní vyhledávají vaši společnost. Využijte své dobré kondice a naplánujte si výlet někam, kde jste nebyli. Dejte si pozor na svou energii, na konci dne můžete být unavení. Nemusíte ostatním předvádět show, postačí být takový, jací skutečně jste, abyste si získali jejich náklonnost. Váš partner bude přímější, než je na něj obvyklé. Nemusí být jednoduché jeho slova zvládnout. Nezadaní, buďte upřímní, pokud chcete někoho svádět.

Ryby

Snažte se být co nejvíce realističtí. Máte hlavu v oblacích, což by ale mohlo způsobit frustraci. I když jste v dobré kondici, nezapomeňte se o sebe řádně starat. Je skvělý den pro řešení právních, úředních nebo soudních řízení. Láska je pro vás velmi důležitá. Než ale svému partnerovi kývnete na jeho návrh, snažte se zapojit i svou inteligenci. Buďte ostražití, protože někdo z vašich blízkých to s vámi nemyslí dobře. Kolegové v práci si k vám přijdou pro radu. Pomozte.