Celebrity

Blonďaté americké herečky: 3 krásky, které musíte znát!

Blonďaté americké herečky: 3 krásky, které musíte znát!

Bujná blond hříva byla a stále zůstává symbolem ženské krásy. I proto se mnoho světově proslulých hereček rozhodlo právě pro tuto výraznou barvu. Máme pro vás 3 blonďaté americké herečky, které prostě musíte znát!

Jennifer Lawrenceová

Blonďatá americká kráska s podmanivým pohledem, Jennifer Lawrenceová, se narodila 15. srpna 1990 v Kentucky. Jednou z jejích nejvýraznějších rolí Raven ze série X-men, ale mnoho diváků si jí všimlo díky akčnímu dobrodružnému snímku Hunger Games, kde Jennifer ztvárnila hlavní roli. Trochu netypickým projektem pro tuto americkou krásku je sci-fi snímek Pasažéři z roku 2016, v němž si zahrála po boku Chrise Pratta. Toto romantické dobrodružné drama však dozajista stojí za shlédnutí. Vždyť i na CSFD.cz se těší krásným 75 %.

Reese Witherspoonová

Jak by mohla zrovna Reese v tomto článku chybět! Vždyť je to právě, kdo propůjčil svou tvář postavě „pravá blondýna“. V roce 2001 ztvárnila postavu Elle Woodsové ve stejnojmenné romantické komedii. Tento snímek ukazuje vedle vtipných situací také předsudky, s nimiž se mnoho mladých krásných žen musí vypořádat, pokud chtějí uznání a úspěch v dravém světě právničiny.

Ačkoli na svůj věk Reese v žádném případě nevypadá, za chvíli oslaví padesátku. I v tomto věku může s přehledem hrát slečny. V posledních letech jste ji mohli vidět například ve snímcích jako Divočina, Cena svobody nebo Zpívej.

Cameron Diaz

Milovnice rychlých aut patří mezi nejznámější blonďaté americké herečky. Modrooký Charlieho andílek si už sice téměř deset let užívá hereckého důchodu, za svou aktivní kariéru však stihl natočit mnoho krásných filmů. Cameron se vůbec poprvé objevila v roce 1994 ve snímku Maska.

Od té doby si zahrála například ve filmech jako je Vítězové a poražení, Vanilkové nebe, Je to i můj život, Gambit, Jedna za všechny nebo Annie. Kromě hraných rolí navíc propůjčila svůj hlas princezně Fioně z animované pohádky Shrek.