Krása

6 nových dámských vůní, které si letos musíte vyzkoušet

6 nových dámských vůní, které si letos musíte vyzkoušet

Říká se, že parfém je neviditelné oblečení, které nosíme na svém těle a pravdou je, že o nás samotných dokáže vypovědět možná více, než si připouštíme. S vůněmi máme spjaté vzpomínky, okamžiky, osoby i naše dětství. Čich je nedílnou součástí našich smyslů a proto je důležité, jak ostatním lidem voníme. 

Tak jako se žena dokáže zamilovat do muže, který jí voní, tak se muž dokáže zamilovat do ženy, jenž ho okouzlí svým pižmem. Zajisté máte mezi parfémy své oblíbence – ale co když nastal čas na změnu? Pojďte se společně s námi, milé dámy, podívat na 6 nových vůní pro vás, které si letos musíte vyzkoušet!

Když máte rády klasiku

Pamatujete si na klasickou, ikonickou vůni Trésor? Francouzi parfémům opravdu rozumí a vědí, že každá žena se chce cítit jako bohyně.

Novinkou Lancôme je tajemná květinová vůně La Nuit Trésor de Nuit a frčí i podle trendů udržitelnosti – její flakón je totiž plně recyklovatelný.

La Nuit Trésor de Nuit

Nebojíte se utratit více peněz?

V tom případě vás okouzlí parfém Cherry Smoke od amerického módního návrháře Toma Forda. Ten tentokrát vsadil na kombinaci vůní tmavé třešně a květy osmanthu z Číny.

Pokud mezi vaše oblíbené parfémy patří kořeněné a nebojíte se připlatit si trochu více peněz za kvalitní vůni, bude Cherry Smoke od Toma Forda tou správnou volbou právě pro vás.

Známá značka, sázka na jistotu?

Hugo Boss přichází s novinou pro ženy – The Scent Magnetic. Podobně jako Tom Ford vsadila tvůrkyně parfému Louise Turner na květy osmanthu a vytvořila intenzivní pižmovou vůni, se kterou každá žena okouzlí své okolí.

Euforie v novém kabátku

Calvin Klein má velké množství vůní, které jsme si oblíbily. Jednou z mých favoritů je Euphoria, která spatřila světla světa už v roce 2005. Letos Calvin Klein přišel s novinkou Euphoria 2023, což je sexy vůně, která v sobě ukrývá například orchidej nebo vanilku.

A růžový odstín vůně jsme si ihned zamilovaly!

Už jste vyzkoušely unisex vůni?

Jestliže ne, neváhejte. Dlouhá léta obdivujeme unisex vůni CK One a nyní máme nového favorita – Jo Malone London, Rose Water and Vanilla. Jak už název vypovídá, jedná se o kombinaci růžové vody s příjemnou vanilkou.

Známá neznámá

Francouzská značka Zadig and Voltarie přichází s vůní This Is Her!Undressed a jak už název napovídá, jedná se o intimní a smyslnou vůni obsahující pomerančový květ, zázvor nebo santalové dřevo.