Móda

Svatební šaty pro 60 leté: Tipy pro sezónu 2023

Svatební šaty pro 60 leté: Tipy pro sezónu 2023

Čeká vás svatba a máte pocit, že svatební salony tak trochu zapomněly na nevěsty, kterým už dávno není dvacet ani třicet? Nezoufejte, poradíme vám, jaké šaty se pro vás hodí. A máme pro vás také jednu dobrou zprávu: vybírat rozhodně nemusíte pouze ve svatebních salonech a den D nemusíte prožít pouze v šatech.

Svatební šaty? Volte romantiku!

Každá nevěsta touží být ve svůj svatební den krásná. Pokud budete mít svatbu na zámku či jiném romantickém místě, určitě volte šaty v romantickém stylu. Odpusťte si však dlouhé závoje a vlečky a sáhněte raději po šatech v hippie stylu. Slušet by vám mohla rozevlátá sukně, volná halenka a šátek či šálka kolem krku.

Krátké šaty nebo netradiční barvy? Proč ne!

Chcete-li, vdávejte se v bílé barvě, pokud ne, vyberte si barvu jinou. Slušet vám bude například jemná pudrová, béžová či modrá.

Co se délky svatebního oděvu týče, řiďte se tím, jakou máte postavu. Máte-li stále krásné a štíhlé nohy, oblékněte si klidně kratší sukni. Pyšníte se velkými ňadry? Zvolte výstřih do V a vhodný šperk.

Alternativa ke svatebním šatům

Mnoho starších nevěst se vdává v klasických kostýmcích. Vy na to ale zapomeňte. Mnohem lépe budete vypadat, pokud si oblečete dlouhé bílé kalhoty, úzké sáčko a lodičky. Tato kombinace vaši postavu opticky prodlouží a zeštíhlí.

Tip pro pro vás

Ať už zvolíte jakýkoliv svatební outfit, soustřeďte se i na výběr spodního prádla. Ačkoliv máte pocit, že spodní prádlo není vidět a nezáleží na něm, opak je pravdou. Formující spodní prádlo dokáže krásně vytvarovat vaši postavu. Ujistěte se, že máte správnou velikost podprsenky, kupte si zeštíhlující kalhotky nebo celé body.