KrásaKrása a módaPleť

Nejlepší krycí make-up z drogerie: jednička roku 2024

Nejlepší krycí make-up z drogerie: jednička roku 2024

Najít dobrý krycí make-up je náročné i bez ohledu na to, zda pátráte v nabídce drogerií, parfumérií nebo internetových obchodů. Krytí je navíc v make-upech často vyváženo hutností a nepříjemným pocitem na obličeji. I přesto se však některé make-upy těší lepšího hodnocení uživatelů než jiný. Jaký je tedy ten vůbec nejlepší krycí make-up z drogerie?

Nejlepší krycí make-up z drogerie

Mezi oblíbenými make-upy z drogerií bývají zmiňovány produkty jako je L’Oréal Paris True Match, Max Factor Lasting Performance nebo Dermacol Caviar Long Stay Make-up & Corrector. Ne každý z nich je ovšem plně krycí.

Pokud hledáte v drogerii make-up, který spolehlivě zakryje veškeré nedokonalosti na vaší pleti, pak sáhněte po značce Catrice a jejich HD Liquid Coverage. Ten na vaší pleti dokáže vytvořit skutečně photoshopový efekt a vymízíkovat všechny nerovnosti i sjednotit barvu. Nezaplatíte za něj navíc víc než dvě stě korun.

Musíte si ale uvědomit, že make-up je velmi individuální, a že to, co sedí jiným, nemusí vyhovovat vám. Často proto nalezení toho perfektního make-upu vyžaduje nemálo času a zkoušení. Můžete se ale samozřejmě odrazit od zkušeností jiných, a tím si svoji cestu k nejlepšímu make-upu podstatně zkrátit.

Tip na závěr:

Cenově dostupné make-upy najdete i mimo drogerii. Pokud jste dodnes ještě neslyšely o králi pečující kosmetiky za rozumnou cenu, o značce The Ordinary, musíte se na ni podívat. Relativně nově totiž v jejím portfoliu najdete i kosmetiku dekorativní. Konkrétně se jedná o řadu make-upů a korektorů, které slibují vysoké krytí a jsou dostupné za méně než dvě stovky. Pokud jej však budete chtít vyzkoušet, musíte si jej zatím objednat online, protože u nás v kamenných prodejnách dostupný není.