Krása

S čím kombinovat dámské teplákové soupravy? Přečtěte si rady stylisty

S čím kombinovat dámské teplákové soupravy? Přečtěte si rady stylisty

Ať už vyznáváte jakýkoliv styl oblékání, tak se s námi zajisté shodnete na tom, že teplákové soupravy patří k tomu nejpohodlnějšími, na co se dá ve světě módy narazit. Častokráte ale jejich nositelky narážejí na problém, že netuší, jak je správně zkombinovat, aby byly nejenom pohodlné, ale i perfektně vypadaly. A právě v tom by měly pomoci následující řádky, jež vás provedou tím, jaké kusy oblečení kombinovat s teplákovkami, aby váš výsledný look stál opravdu za to.

Dlouhý a volný kabát

K dámskému teplákovému kompletu – stylové kousky naleznete třeba zde, můžete přidat volnější kabát, čímž celý outfit rázem dostane elegantní nádech. Celý tento efekt lze ještě podtrhnout zakomponováním výraznějších zlatých či stříbrných šperků. V takovémto outfitu pak budete moci s čistou duší vyrazit klidně i na formálnější schůzku. 

Co se týče barvy kabátu, tak ty by neměly být nikdy příliš kontrastní. K hnědé teplákové soupravě se tedy hodí kupříkladu béžový kabát a k té bílé zas šedý. Důležitá je rovněž délka kabátu, ten by měl být vždy alespoň pod kolena.

Džínová či kožená bunda

Trendem poslední doby jsou kožené bundy nošené společně s teplákovými soupravami – stačí se projít po městě a určitě spatříte alespoň jednu nositelku tohoto moderního mixu. A aby také ne, vždyť tato kombinace vypadá fantasticky.  

Je dokonalým mixem ležérnosti a rebelství. Narozdíl od kabátu je ale u bundy potřeba volit kratší a užší střih. Pokud vám nevyhovuje kůže, tak lze outfit okořenit džínovou bundou, jež plní totožný účel.

Sako

Další z možností, jak povznést look s teplákovou soupravou na vyšší úroveň je zakomponování saka. K této kombinaci je však potřeba přistupovat s citem a volit spíše upnutější varianty teplákové soupravy a na ně dokonale padnoucí sako

Je tedy potřeba počítat s tím, že v tomto případě jde trochu estetika na úkor pohodlní. Odměnou vám nicméně bude outfit, který vám ostatní zajisté pochválí. 

Boty na vyšší platformě

Klasikou k teplákovým soupravám jsou tenisky, avšak pokud hledáte originalitu, tak si zkuste k teplákovce nazout mokasíny či sandály. Oba tyto typy obuvi jsou totiž k nošení společně s tepláky jako stvořené. Obzvláště modely bot s vyšší platformou, případě pro ty odvážnější z vás s vyšším podpatkem. 

Drobná kabelka

Jak již bylo zmíněno, tak k teplákovým soupravám se skvěle hodí různé doplňky – od náušnic až po náramky. Velkou parádu udělá i vhodně zakomponovaná kabelka. Ta by nikdy neměla být nejvýraznějším prvkem celého outfitu, proto ideálně volte kabelku menších rozměrů a méně výraznějších barev.

Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv z kombinací, tak mějte vždy na paměti základní módní pravidlo – hlavní je, abyste se v tom, co nosíte, cítila pohodlně a sebevědomě.