Horoskopy

Osudová znamení horoskopu: Berani oslní šarmem a Vodnáři odtažitostí

Osudová znamení horoskopu: Berani oslní šarmem a Vodnáři odtažitostí

V životě každého z nás se čas od času objeví člověk, který v nás dokáže probudit hluboké emoce. Ne, vždy jsou příjemné a spalující, mohou také ranit nebo ublížit. Kteří lidé jsou těmi osudovými stvořeními a mohou nám otočit život vzhůru nohama? Některá naše přátelství nebo partnerství jsou pro nás osudová, i když nám to tak zpočátku nemusí vůbec připadat.

Existují lidé, kteří se dokážou zarýt hluboko pod kůži a vymanit se z jejich sevření bývá dost často velmi náročné. Pro každého z nás je osudovým člověkem někdo jiný, přesto jsou mezi námi jedinci, kteří mají tu schopnost vyvolat větší pozornost než jejich okolí. Ve kterých znamení zvěrokruhu se rodí nejčastěji?

Oslňující lvy, kteří si podmaní každého svým kouzlem

Jedinci narození ve znamení Lva dokážou doslova okouzlit na potkání a získat náklonost opačného pohlaví lusknutím prstu. 

Do života druhých vstupují bez pozvání a ostychu, své partnery velmi často utváří k obrazu svému. Jen málokdy se však obejdou bez potlesku a obdivu, který jim je tolik vlastní. Pokud se jim jich dostává v dostatečné míře, mohou se stát těmi nejúžasnějšími a nejvěrnějšími partnery.

Vodnář a jeho chladná odtažitost

Vodnáři jsou pro mnohé záhadné bytosti, kteří jsou výjimečně chytří, originální a kreativní. 

Přátelství je pro ně nade vše, dokonce si ho cení více než samotné lásky. Na druhou stranu ale urputně zastávají tradiční hodnoty, jsou velmi opatrní a konzervativní. Právě jejich chladnost a nepřístupnost dokáže lámat srdce na počkání. Život s nimi je velmi intenzivní a radostný, ale i ubíjející.

Beran a jeho jiskra a šarm  

Upřímnost, urputnost, dynamičnost, ale i vášeň jsou typickými vlastnostmi horkokrevných Beranů.

Zamilují se velmi rychle, ale stejně rychle se zvládnou i odmilovat a opustit svůj protějšek pro někoho pro ně více atraktivního. Svým partnerům jsou schopni rozdat nehynoucí lásku, ale jen v případě, pokud se sami cítí být milováni.