Horoskopy

Dnešní horoskop – sobota 18.11.2023. Váhy by měly řešit problémy ihned, Kozoroh bude chtít uspořádat své věci

Dnešní horoskop – sobota 18.11.2023. Váhy by měly řešit problémy ihned, Kozoroh bude chtít uspořádat své věci

Beran

Je zapotřebí vypořádat se s problémy a záležitostmi, které jste až dosud ignorovali. Nevyhýbejte se jim, nebo narostou do obřích rozměrů a nebude snadné je vyřešit. Vzhledem k tomu, že dnes máte dobrý úsudek, budete schopni najít důvody svých neúspěchů. To vám pomůže vypracovat nový plán za svými cíly. Šetřete energií, rozhodně jí nemáte na rozdávání. Snažte se trávit co nejvíce času venku, pokud možno s rodinou nebo přáteli.

Býk

Zdržte se unáhlených závěrů a hodnocení. Nejenže mohou zranit, ale také mohou být nespravedlivé. Nedávejte na první dojem. Problémy v komunikaci vás budou provázet po celý den. Buďte k ostatním tolerantní a případné nedostatky jim odpusťte. Hrozí vám zažívací potíže, proto byste se měli zaměřit na vyváženou stravu s dostatkem vitamínů a minerálů. Zřekněte se alkoholu, kořeněných a tučných jídel. Pokud jste nespokojeni se svým rodinným životem, připravte se na upřímný rozhovor s partnerem.

Blíženci

Nenechte se odradit, ať už děláte cokoliv. Když trochu zabojujete, objevíte svou silnou vůli, která vám pomůže posunout se zase o kus dál ke svým cílům. Dejte si pozor na hádky, je to zbytečná ztráta času. Pokud máte nadváhu, je ideální čas na zbavení se přebytečných kilogramů. Důležité je pít dostatek tekutin, ideálně nekalorických, jako je čistá voda. Máte šanci posílit lidské vazby. Neoddalujte řešení problému v souvislosti s bydlením, protože se to může prodražit.

Rak

Budete postaveni před těžkou volbu. Rozhodnout se není jednoduché. Měli byste si dobře rozmyslet důsledky svých činů. Pocítíte potřebu vnést řád do vlastního života. Pokud jste nezadaní, můžete nyní začít plánovat rodinu. Váš úsudek je realistický a založený na logických předpokladech. Se svým partnerem se můžete pohádat v rámci financí. Jeden z vás utrácí za zbytečnosti. Šetřete energií, protože ji budete potřebovat.

Lev

Je třeba mírnit svou hrdou povahu. Pokud potřebujete pomoc, nebojte se ji přijmout. Vaši nejbližší a přátelé to udělají rádi a nezištně. Připravte se na ústupky – váš plán se nemusí zamlouvat každému. Než jít hlavou proti zdi je lepší ustoupit krok dozadu a vzít to okolo. Zamilovaní, nemusíte se bát vyznat své city, je pravděpodobné, že tím získáte osobu, o kterou se zajímáte. Dnes jste otevřenější, než obvykle. Nepodléhejte ponuré náladě, upínejte se na to pozitivní.

Panna

Máte tendence dnes věřit všemu mystickému. Nenechte se ale odradit a nesejděte z cesty jen proto, že si myslíte, že existuje určité špatné znamení. Snažte se uspořádat své myšlenky a vše si logicky zdůvodňujte. Naslouchejte svému tělu, protože hladiny vaší energie jsou na minimu. Nepřejídejte se a snažte se strávit co nejvíce času venku. Pokud přivedete partnera k upřímné konverzaci , váš vztah se zlepší.

Váhy

Řešte problémy tak, jak přicházejí, bez zbytečného prodlení. Čím více totiž budete čekat, tím budou větší a závažnější. Užíváte si skvělých rodinných vztahů. Je dobré naplánovat si společný výlet, který se stane zdrojem energie i dobré nálady. Osud vám dává pomocné vodítko. Nechte se vést svou intuicí a můžete se dostat na místa, na která se dostat potřebujete. Dejte si pozor na dehydrataci. Pijte dostatek tekutin a vyhýbejte se slaným pokrmům, kávě a alkoholu.

Štír

Všechny projekty, které máte rozpracované, se snažte dokončit. Neslibujte nic, co nedokážete splnit. Snažte se vyhýbat všem novým povinnostem, dokud nezpracujete ty rozpracované. Snažte se nepodléhat stresu a pracujte pomalým tempem, které zajistí preciznost práce. Pokud chcete zhubnout, nemusíte hladovět. Stačí, když nezdravé potraviny zaměníte za zdravé a budete pít dostatečné množství tekutin.

Střelec

Dnes se cestování příliš nedoporučuje. Jinak nemusíte očekávat žádná nepříjemná překvapení ani nouzové situace. Svou kreativitu můžete využít při tvoření nejrůznějších dekorací. Dejte si pozor na zažívací potíže. Všechna jídla si raději připravujte doma. Při komunikaci s dětmi se příliš soustředíte na to, co se nesmí. Svůj direktivní tón nahraďte hravým přístupem. Energii si nejlépe dobijete při jakékoli činnosti, která se týká umění.

Kozoroh

Zaměřte se na pořádek. Je třeba uspořádat si pracovní plochu, úklid neuškodí ani v domácnosti. Díky uspořádaným věcem získáte schopnost lépe se soustředit. Tak můžete odvést v práci ten nejlepší výkon. Pokud se vám nelíbí změny, které nastaly ve vašem osobním životě, pak se můžete svěřit nejbližšímu přáteli. Díky němu si můžete uvědomit, že všechno je nakonec v pořádku. V zaměstnání jednejte se vší vážností a profesionalitou.

Vodnář

Dejte si pozor, dnes nemůžete myslet realisticky. Máte přehnaná očekávání. Jakákoli rozhodnutí, které je třeba podřídit dobrému úsudku a logice, odložte proto na později. Snažte se řešit jenom to nejdůležitější, protože je zapotřebí šetřit energií. Štěstí je na vaší straně. Vyrazte do společnosti, a můžete se setkat se zajímavými lidmi, kteří vám v budoucnosti prospěšní. Připravte se na návštěvu nečekaných hostů.

Ryby

Vzdejte se plánů na dobití světa a zaměřte se na menší úkoly. Krůček po krůčku tvoří cestu za vysněnými cíly. Pokud budete k životu přistupovat s rozumem, pak můžete zabránit negativnímu vývoji událostí. Nejste-li spokojeni s tím, jak se vyvíjí váš vztah, převezměte iniciativu. Váš partner to ocení a nechá se vést. Díky tomu můžete dosáhnout mnohých cílů. Nezadaní, vy můžete flirtovat podle libosti. Všechno funguje ve váš prospěch.