Horoskopy

Znamení se sklony k závislostem: tito 4 mohou sklouznout k neřestem

Znamení se sklony k závislostem: tito 4 mohou sklouznout k neřestem

Kouření, alkohol, hazard – to všechno lze označit za neřesti a závislosti, které nás doprovází životem. Ne všechny. Někteří z nás mají větší tendence podlehnout některým závislostem nežli jiní. Podívejte se na znamení se sklony k závislostem. Patříte k nim?

Znamení se sklony k závislostem

Řadíte se k lidem, kteří mají podvědomé nutkání podlehnout nějaké neřesti? Nebo se těmto „lákadlům“ úspěšně vyhýbáte širokým obloukem? Patříte mezi znamení se sklony k závislostem?

  • Kozoroh
  • Ryby
  • Střelec
  • Rak

Kozoroh ze stresu kouří

Lidé narození ve znamení Kozoroha jsou často ve stresu. Jsou to workoholici, pro které je pracovní kariéra na prvním místě. Udělají všechno pro to, aby uspěli a dosáhli svých cílů. Často se dostanou pod tlak, který je vystresuje. Ze stresu pak sáhnou po cigaretě, která jim alespoň na chvíli pomůže krizové situace zvládnout.

Ryby ujíždí na sladkostech

Ryby žijí ve svém vlastním světě. Patří mezi znamení se sklony k závislostem – zejména pak ke sladkostem. Mají tendence na sebe přebírat problémy druhých, neustále chtějí pomáhat. Jenže je toho na ně někdy až příliš. A když se začnou cítit nepříjemně, sáhnou po něčem sladkém. Přejídají se a mívají pak problémy s váhou.

Střelci neodolají hazardu

Střelci jsou známí tím, že jdou do všeho po hlavě. Bohužel se u nich často vyvine závislost na hazardu. Zastávají totiž heslo, že v životě se musí zkusit všechno. Proto jednou vyzkouší hazard jen tak ze zvědavosti. Hranice mezi zábavou a závislostí je ale velmi tenká a Střelci, kteří často nepřemýšlí a jednají unáhleně, tuhle hranici nevidí.

Raci zahání emoce alkoholem

Raci jsou emocionálně založení lidé. Prožívají emoce daleko silněji nežli kterékoli jiné znamení zvěrokruhu. Jakmile je toho na ně po citové stránce moc, hledají útěchu v alkoholu. Dobře vědí, že jim to pomůže jen na chvíli. Ale i ta chvilková pomoc, kdy alkohol otupí bolest srdce, je pro ně lákavější nežli zdravý rozum.